2726

رسما 💩در آوردی 

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم اهنگ هایی که خوشم بیاد اینقدررر پلی میکنم تا دلم رو بزنه 😀😀کم مونده خود خواننده بیادرسما تشکر کنه!!!! 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
منم اهنگ هایی که خوشم بیاد اینقدررر پلی میکنم تا دلم رو بزنه 😀😀کم مونده خود خواننده بیادرسما تشکر ...

من آهنگ باران بود که میگفت بیاااا دوری کنیم از هم..میگفتم محاله بدم بیاد ازش آهنگه.. آقا یه مدت گذشت متنفر شده بودما

لبخند بزن..اینطوری قشنگتر نیستی؟؟

من هنوز فاميليشو نميتونم بگم چ برسه اهنگاش😐

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)
از آهنگاش خوشم نمیاد 😐😐 ترانه هاش واقعا بی معنین

نه اتفاقا بعضی هاشون خیلی قشنگه

برو قرار نبود شو گوش کن نظرت عوض میشه

یه صلوات برای رسیدن به حاجتم بفرستین 😊😊

وای منم یه مدت رو اهنگ اتفاقی دیدمت گیرکرده بودم الانم رو اهنگ جنتلمن..دیوونه شدم یعنی

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔
2706