2726

خب شما دعوت  کن اول بعد اوناهم شمارو دعوت میکنن

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعد ک رفتم اونجا شوهرمم از سرکار رفته بود ی راست خونه مادرش بعد برگشته میگه چرا نیومدی افطار؟ 

گفتم مرسی دیگه دیر بود یکم من همه چیم امادست ۵ دقیقه ب اذان 

تازه طلبکارم بود هی راه میرفت و میگفت اصلش همون افطار _آدم روزه افطار باید بره یه جا_ هی گفت هی گفتمنم استغفرالله گفتم ک چیزی نگم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💙
2728
منم که کسی دعوت نکرده چند شب پیش زنگ زد مادرشوهرم بهم گفت شام بیاید اینجا_خیلی منتظر موندم بگه افطار ...

انقدر از این سیاستای ریز مادرشوهرا بدم میاد

زنگ میزنه اومدم باغ سبزی نمیخوای؟ گفتم نیم کیلو بگیر

بعد اومده میگه بیا همنیجا پاکش کن 

خبر دارشدم پول نیم کیلو رو هم رفته سرکار شوهرم زود گرفته

انقدر از این سیاستای ریز مادرشوهرا بدم میاد زنگ میزنه اومدم باغ سبزی نمیخوای؟ گفتم نیم کیلو بگیر ب ...

خیلی بده دم افطاری نمیخوامم غیبت کنم  ولی جایی و کسی هم جز اینجا ندارم 

بخداا به حقد همین وقت عزیز من اصلا آدم حسودی نیستم

ولی مادرشوهرم بین من و شوهرم و جاریم و برادرشوهرم فرق میزاره 

با دیدن این فرق گذاشتن ها هر کی دیکه هم جای من باشه خیلی ناراحت میشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💙
خیلی بده دم افطاری نمیخوامم غیبت کنم  ولی جایی و کسی هم جز اینجا ندارم  بخداا به حقد همین ...

فاصله بگیر. انقدر زندگی کوتاهه که اصلا نباید درگیرشون بشی

من که سر یسال نشده همشون از چشمم افتادن.الان مدام میگن چقدر سرد و خشک شدی

منم به دلایلی تنهام. فقط خانواده شوهرم هستن 

من از سفره افطار خاطرات خوبی ندارم اصلا هم دوس ندارم سرسفره افطارکسی بشینم

واااای. یبار زن عموم افطار دعوت کرد. رفتیم نشستیم و... یهو گفت افطار دعوت کردم نگفتم تیپ بزنید که چشم مارو دربیارید. سر سفره هم شما ترک بازی درمیارید

فاصله بگیر. انقدر زندگی کوتاهه که اصلا نباید درگیرشون بشی من که سر یسال نشده همشون از چشمم افتادن.ا ...

اره با اینکه خونه ها یک کوچه فاصلست ولی تصمیم گرفتم فاصله بگیرم تاااجایی ک میسه نبینم 

رفت و امدمم کمتر بشه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💙
خب شما دعوت  کن اول بعد اوناهم شمارو دعوت میکنن

من سال قبل كردم اما كسي نگفت بعدم قديما مثلا بعضي فاميلا همه رو ميگفتن جمع ميشدن شلوغ پلوغ الان اصلا خبر ندارن ما زنده ايم مرده ايم چه ميكنيم كلا همه بي وفا شدن

2706