1600
1609

خواص هل سبز در طب سنتی

کلیک کنید

مارو مادرشوهرم دعوت کرد آنقدر ظرف شستم از دماغم در اومد ترجیح میدم نون پنیر ساده خونه خودم بخورم

مربی آمادگی جسمانی و تی آر ایکس هستم اگه سوالی در زمینه سلامتی و ورزش دارین خوشحال میشم کمکتون کنم ❤❤❤
1613
خوش به حالت حداقل مادر داري دعوتت كنه خداروشكر كن

خدا رحمتش کنه

خدایا منو تو حسرت گرفتن این حاجت پیر نکن!!به کرمت به من ببخش(ای بازگرداننده هر آنچه از دست رفته)میشه برام یه صلوات بفرستی❤️❤️
8

منومامان خودم باداداش بزرگم دعوت کرد دیگه هیچ کی 

مادرشوهرمم تواین 4سال یه بارنگفته بیاین افطارنون پنیربخورین خونه ی ماتازه تویه ساختمونیم

فقط 33 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرم برادلخوشیه 😢بخداایمان دارم که به زودی واقعی میشه 😍وخدامهربونه وبهم قول رسیدن به آرزوم روداده

بچه‌ها من امسال اصلا حوصله مهمونی دادن ندارم

چ کنم  

عاااااااااااشقتم خدای خوشگلم                             بابت زندگی قشنگی ک بهم دادی                                             عااااااااااااااشقتم  

منم که کسی دعوت نکرده چند شب پیش زنگ زد مادرشوهرم بهم گفت شام بیاید اینجا_خیلی منتظر موندم بگه افطار دیدم نگفت چیزی

منم همیشه ۵ دیقه مونده به افطار همه چیم آماده است سفره افطار و جانماممز پهن و چاییم ریختم ک خنک شه

اونوقت ۵ دقیقه مونده ب اذان مادرشوهرم زنگ زده میگه تو حالا بیا اینجا افطار یکم آش دوغ گذاشتم گفتم مرسی من همه چیم امادست خونه خودم میخورم همون شام میام

🧿 صــــــادق تـــر از هــــــدایـت 🧿 
1403

بعد ک رفتم اونجا شوهرمم از سرکار رفته بود ی راست خونه مادرش بعد برگشته میگه چرا نیومدی افطار؟ 

گفتم مرسی دیگه دیر بود یکم من همه چیم امادست ۵ دقیقه ب اذان 

تازه طلبکارم بود هی راه میرفت و میگفت اصلش همون افطار _آدم روزه افطار باید بره یه جا_ هی گفت هی گفتمنم استغفرالله گفتم ک چیزی نگم

🧿 صــــــادق تـــر از هــــــدایـت 🧿 
1611