2733
2734
عنوان

یه اشتباهی کردم توش موندم‌

| مشاهده متن کامل بحث + 591 بازدید | 42 پست
اخه الان ۲ ماهه گفته نمیشه بپیچونم الان که شاید رو قیمتی که گفتم حساب کرده. یبار مامانم پرسیده سنجاق ...

ببین این هی میگه نمیخوام میخوام آره نه باشه نه اینجا نه اونجا فلان بهمان تو هم یه بار قراره عین خودش باشی فقط بگو شرمنده من وقت ندارم ببخشید مامانت بگه اصلا تو نگو که خجالت بکشی 

واییی 😨😨😨 من جای تو باشم دیگه اون آدم سابق نمیشم پیاز آخه؟ ؟؟؟😂😂  

خخخ ازبس محونی نی سایت بودم والا

تاپیک بامدادخمارگروه آبی آذر1401***وزن اولیه 69🙄هدف اول66🥉هدف دوم63🥈هدف سوم 59🥇🏆من به هرآنچه لایقش باشم 🌅می رسم من به هدفام قول رسیدن دادم من میتونم من به خودم باور دارم❤️💕💌💫✨🌈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

ببین ب نظر منم بپیچون😕 ترسیدم اصلا ،خودش معلوم نیس چی میخواد،مطمئن باش پولی برات نمیمونه 170 چیه مگخ

ب یکی گفتم بز،زدن ترکوندن منو😕 ب یادش کاربریمو گذاشتمbozzzzzz

بی خیال بپیچونش معلومه از اوناست که زیاد ایراد میگیرن بعدا هم حتما میخواد بگه وای خوب نبود واسه عروسی پسرم کاش یه جای دیگه رفته بودم حتی اگه مجانی هم انجام بدی یه چیزی از توش در میارن

تیکر مربوط به خونه دار شدنمه ان شاءالله تا آخر امسال خونه دار بشم شما هم واسم دعا کنید😊
چه بهونه ای میشه اورد

بگو کاربرای نی نی سایت گفتن انجام نده بیا دلیلاشونم از تو گوشیم بخون😂😂

تیکر مربوط به خونه دار شدنمه ان شاءالله تا آخر امسال خونه دار بشم شما هم واسم دعا کنید😊