2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پس شیرازیا رو صدا کنید بیان بگن

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار و دسته اوباش کوفه هشتگ میزدن:نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله.🙌 (شهید آرمان و شهید عجمیان نحوه شهادتتان تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
2728

بلد نیستم

مامانمم بلد نیست

مامان بزرگم بلد نیست

میمونه عمم بذا ازون برات بپرسم

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒
2738

اول ارد و تفت بده حسابی البته نسوزه ها .بعد روغن بریز داخلش و خوب قاطیش کن حسابی بعد دوای گرم و شکر و زردچوبه و زنجفیل و ..رو داخلش بریز خوب قاطی کن بعد اب بریز تا بجوشه نباتم بنداز بعد بخور البته بعضیا اب نمیریزن 

همون چهل گیاهه فکر کنم

روش کلیش همینه که هسته گفت

اینم یه لینک که می تونی ازش استفاده کنی حدودا پانزده تا گیاه داروییه حالا نمی دونم چرا میگن چهل گیاه

فقط یسری داروها تو این دستوره نیست مث سیاهدونه دارچین هل باقیشم یادم نمیاد من همیشه مامان بزرگم برام می پزه

البته گاهی با خرده نبات درست میشه چون نبات گرمه شکر سرد

http://www.hakimeshirazi.ir/حلوای-شب-عروسی/

به معجزه ات امید بستم و تو قطاری از معجزه را در ایستگاه تلخ صبرم پیاده کردی، عاشقتم   عاشق!!

زنجفیل،تخم گشنیز، هل،سیاه دونه،زیره، دارچین همه رو آسیاب میکنی یه کوچولو تفت میدی بعد آرد رو بهش اضافه میکنی و تو روغن حیوانی یا همون روغن زرد تفتش میدی 

شربتش هم با زعفران و نبات درست میکنی یکمی گلاب هم میزنی بعد از رسیدن موادت به رنگ دلخواه اضافه میکنی

نمیدونم این همونیه که شما میخواید یا نه ولی یکی از دوستان شیرازیم یادم داد و گفت بهش میگن حلوا گرمه یا جلاب و برای  خانمی که زایمان کرده خوبه

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
2706