2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا کالسکه نیوردی عزیزم؟

من متاسفانه جایی رو نمی شناسم کالسکه اجاره بدن

خودمم ندارم وگرنه با کمال میل بهت قرض می دادم

قد ۱۷۰ 😊😊  وزن اولیه ۷۳ 😩😩 وزن فعلی ۷۰ 😀😀 وزن هدف ۶۴ 😍😍 
2720
ای جان بزار پیش شوهرت برو حرم. مشهدی جونا، منم دو روز دیگه میام شهرتون. کجاها کیف و روسری ارزون دار ...

نمیمونه بدبختانه ذاخل خرمم فقط با خودم‌میاد

برا روسری برپ ۱۷شهریور کلا روسری فروشیه

ای جان بزار پیش شوهرت برو حرم. مشهدی جونا، منم دو روز دیگه میام شهرتون. کجاها کیف و روسری ارزون دار ...

۱۷ شهریور کالاهای ارزون داره

2714
چرا کالسکه نیوردی عزیزم؟ من متاسفانه جایی رو نمی شناسم کالسکه اجاره بدن خودمم ندارم وگرنه با کمال ...

فدات شم عزیزم 

باز اگه کسی بود بهم بگید در قبال امانتش کارت شناسایی میدم تو‌هتل دیپلمات اقامت دارم تو‌کامیاب اجاره هم هر چی باشه تقدیم میکنم

پیشاپیش خوش آمد میگم بهتون عزیزم

اگر بازار رضا(ع) امدین آخرش نزدیک خیابان ۱۷ شهریور هست اونجا فروشگاه و پاساژهای زیادی هست

حدفاصل چهارراه شهدا تا حرم مطهر هم پاساژ مرکزی امید و...هست که همه چیز دارن و روسری های مناسب میتونین خریداری کنید

مددکار اجتماعی ، اگر درخصوص خدمات بهزیستی برای فرزندان بدسرپرست و یا توانخواهان دچار معلولیت سوالی داشتین در خدمتم 🌹.زمان برامتحان من وتو می گردد تا ببیندچون که صدای هل من ناصر امام عشق برخیزد چه می کنیم؟ .دوست داری یارش باشی؟ بسم الله ... اسوه ات مشخص است : عباس بن علی(ع)... بدون امام اش آب هم نخورد...لازم نیست که در فراق اش عطشان شوی... فقط کافیست که به اندازه ی لیوانی آب تشنه ی ظهورش باشی .....  منتظر تون هستیم 🔴🔴👈کانال ایتا با ایدی 🔴🔴🔴@monji_313_1
مگه تنها اومدی زیارت بده شوهرت گاهی وقتها برو زیارت.کسی فکر نکنم اجاره داشته باشه.

نهدتنها نیومدم‌با شوهرم‌و‌پسرم اومدم 

پسرم اصلا نمیمونه پیش پدرش حتی داخل حرمم زیر چادر من خودشو قابم میکنه میاد نبرمم فقط گریه و داد و بیداد

از بس تو بغلم گرفتم دستام درد نیکنه این دوروز

ما رفتیم زیادم ارزون نبود ولی به نسبت خوب بود

من خودم خیلی وقته نرفتم ولی قبلا قیمتهاش خیلی مناسب بود

من خودم خیلی وقته نرفتم ولی قبلا قیمتهاش خیلی مناسب بود

نه الان اجناس گرونه دیگه همه جا گرون شده 

برا مانتو و لباس بچه پاساژ فردوس۲خیلی خوب و مناسب بود جنس هاشم عالی

2706