2410
2553
عنوان

همین الان زنگ زدم به مادرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 839 بازدید | 65 پست
عیبی نداره عزیزم،خانواده منم تهرانن و خانواده همسرم مشهد اما ما کیش زندگی میکنیم. هروقت اونام دور ه ...

شوهرت نظامی؟

یه دختر کوچولوی ۲ ساله دارم، باز خدا بهم عنایت کرده و باردارم. دامن تمام‌ منتظرا ب حق فاطمه زهرا سبز بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا بیکاری واسه دعوت نشدن گریه میکنی اصلا محل نده تا خودشون بهت زنگ بزنن زنگم زدن بگو زنگ زدم دیدم سرت خیلی شلوغه مهمون داری مزاحم نشدم..

بعضی وقتا نصیحتی که به دیگران میکنی دقیقا همونیه که خودت باید بهش عمل کنی 😏😏منم تو تاپیک های جنجالی صدا کنید 😄
2720

ھیچ وقت سر این چیزا ناراحت نشو عزیزم شاید غذاش کم مےاومدہ شاید جور نبودہ کارش تورم دعوت کنہ فقط شب بہ شوھرت بگو یہ چیز مےگم ناراحت نشیا مامان  ھمرو شام دعوت کردہ اے کاشماام بودے آبجینا از مشھد تازہ رسیدن میدیدمشون ھمین دیگہ ھیچ چے نگو انگار موضوع منتفیہ 

خدایا مواظبمون باش و بلاھایے کہ بہ فکرمونم نمےرسہ سرمون نیار
2714
عیبی نداره عزیزم،خانواده منم تهرانن و خانواده همسرم مشهد اما ما کیش زندگی میکنیم. هروقت اونام دور ه ...

وای خدا چقد دوری سخته😭

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤

منم غریبم متاسفانه..

وقتی زنگ میزنم خونمون بهم میگن مهمون دتریم و من ایتجا تنهام دلم میگیرم 

خیلی زیاد 

غربت خیلی سخته 

واسم صلوات بفرستید😭☹استارت جدایی زدم ☹ شوهرمو دوست دارم 😭 دعاکنید خدا بهترین راه هدایتم کنه و هر چی صلاحمه بشه 😢😢😢❤❤❤
2706