1270
1254
عنوان

همین الان زنگ زدم به مادرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 775 بازدید | 65 پست
اصلا بیکاری مگه زنگ میزنی؟ فداسرت خودت با همسرت برو بیرون منم از مامانم اینا دورم

اونا ک کار بدی نکردن یعنی مهمونی هم ندن؟

بهترین حس دنیاست عشقت بشه شریک همیشگیه زندگیت❤این حس خوبو برای همتون آرزو میکنم😍😍😍

ھیچ وقت سر این چیزا ناراحت نشو عزیزم شاید غذاش کم مےاومدہ شاید جور نبودہ کارش تورم دعوت کنہ فقط شب بہ شوھرت بگو یہ چیز مےگم ناراحت نشیا مامان  ھمرو شام دعوت کردہ اے کاشماام بودے آبجینا از مشھد تازہ رسیدن میدیدمشون ھمین دیگہ ھیچ چے نگو انگار موضوع منتفیہ 

خدایا مواظبمون باش و بلاھایے کہ بہ فکرمونم نمےرسہ سرمون نیار

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

عیبی نداره عزیزم،خانواده منم تهرانن و خانواده همسرم مشهد اما ما کیش زندگی میکنیم. هروقت اونام دور ه ...

وای خدا چقد دوری سخته😭

یبار مهمون اومد خونمون سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه گفت :بفرمایید کالاد ساهو😐   ما😳   کالاد ساهو😬    مهمون😝اخرش هم یکی زد پس کله من رفت بیرون😂   ‌                                    "تحصیلات،مطلقا هییییچ  ربطی به میزان شعور افراد ندارد"                                                     مشهدم😍
1279
والا بیکاری واسه دعوت نشدن گریه میکنی اصلا محل نده تا خودشون بهت زنگ بزنن زنگم زدن بگو زنگ زدم دیدم ...

استارتر دور از خانواده شوهرشه😐

بهترین حس دنیاست عشقت بشه شریک همیشگیه زندگیت❤این حس خوبو برای همتون آرزو میکنم😍😍😍
ھیچ وقت سر این چیزا ناراحت نشو عزیزم شاید غذاش کم مےاومدہ شاید جور نبودہ کارش تورم دعوت کنہ فقط شب ب ...

استارترتوشهرغریبه وازاونادوره😩

😢😢😢خدامنم دل دارم کی بهم نی نی میدی😢😢😢دختریاپسرعزیزم کاش زود بیای انقدر داروخوردم برای داشتنت هرروز بیمارم وحالم روزبه روزبدترمیشود ولی برای لمس دستانت بوی تن کوچکت مجبورم تحمل کنم پس توهم قول بده هرچه زودتربیایی 4ساله منتظرم دلم برات تنگ شده عشق مادرتودلت برایم تنگ نیست 😢😢😢😢😢
8

پاشو برا شب خودت و شوهرت جشن بگیر منم غریبم هر وقت دلم شروع میکنه به گرفتن یه شام خوشمزه و شیرینی و تخمه و یه فیلم جدید آماده میکنم تا نصفه شب خونوادگی خوش میگذرونیم

شروع رژیم98/2/15وزن شروع82وزن هدف60 خدایا کمکم کن
1264
اونا ک کار بدی نکردن یعنی مهمونی هم ندن؟

نه من کی گفتم مهمونی ندن؟

ب من چیه

گفتم ارزش نداره خودشو ناراحت کنه الکی

یبار مهمون اومد خونمون سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه گفت :بفرمایید کالاد ساهو😐   ما😳   کالاد ساهو😬    مهمون😝اخرش هم یکی زد پس کله من رفت بیرون😂   ‌                                    "تحصیلات،مطلقا هییییچ  ربطی به میزان شعور افراد ندارد"                                                     مشهدم😍
نه من کی گفتم مهمونی ندن؟ ب من چیه گفتم ارزش نداره خودشو ناراحت کنه الکی

اخه استارتر بخاطر غریب بودنش ناراحته ن خانواده شوهرش 

خیلییییی تازه خودمم شاغلم یعنی در سال ۲ بار وقت میکنم برم 

منم از مامانم دورم....چجوری تحمل میکنی سالی دوبار بری؟

1241