1147
1273
عنوان

همین الان زنگ زدم به مادرشوهرم

775 بازدید | 65 پست

زنگ زدم حالشو بپرسم که خواهرشوهرم که مشهد زندگی میکنه گوشیو برداشت و گفت تازه رسیدیم و امشبم عمو هامو مامانم دعوت کرده .چقدر دلم گرفت .من تو این شهر غریبم و هیچ کسو ندارم که دعوت کنم خونمون الانم داره اشکام میاد .

چندتا عروس هستین؟

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1279
1281

خب میگه این یه شهر دیگس غریب افتاده

فقط 34 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه دختر کوچولوی ۲ ساله دارم، باز خدا بهم عنایت کرده و باردارم. دامن تمام‌ منتظرا ب حق فاطمه زهرا سبز بشه

اصلا بیکاری مگه زنگ میزنی؟

فداسرت

خودت با همسرت برو بیرون

منم از مامانم اینا دورم

یبار مهمون اومد خونمون سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه گفت :بفرمایید کالاد ساهو😐   ما😳   کالاد ساهو😬    مهمون😝اخرش هم یکی زد پس کله من رفت بیرون😂   ‌                                    "تحصیلات،مطلقا هییییچ  ربطی به میزان شعور افراد ندارد"                                                     مشهدم😍
1257
عیبی نداره عزیزم،خانواده منم تهرانن و خانواده همسرم مشهد اما ما کیش زندگی میکنیم. هروقت اونام دور ه ...

شوهرت نظامی؟

فقط 34 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه دختر کوچولوی ۲ ساله دارم، باز خدا بهم عنایت کرده و باردارم. دامن تمام‌ منتظرا ب حق فاطمه زهرا سبز بشه

والا بیکاری واسه دعوت نشدن گریه میکنی اصلا محل نده تا خودشون بهت زنگ بزنن زنگم زدن بگو زنگ زدم دیدم سرت خیلی شلوغه مهمون داری مزاحم نشدم..

میشه یه صلوات مهمونم کنید...کاربر قدیمی بودم ترکیدم..دوسال خواننده خاموش موندم دیگه نتونستم صبرکنم 😎😎برای همتون صلوات فرستادم این دوساله 😍😍😍😍😍
1241