2726
عنوان

خانومایی که معاینه لگنی شدید

1273 بازدید | 24 پست

من الان ۳۸هفته و۴روزمه دیروز دکتربودم معاینه کرد گفت۱فینگری،ودهانه رحممو تحریک کرد گفت اگه خونریزی داشتی یاکیسه آبت پاره شدبروسریع بیمارستان ولی اگه لک بینی طوری نیست،حالا من ازدیشب لکه بینی دارم ولی احتیاجی به نوار نبوده،مثله ترشحه که قهوه ای تیره وکم رنگ میشه،حالا میخواستم بدونم این لکه بینی تا چندروزادامه داره؟

بااین تحریکی که کرد ممکنه توی این هفته زایمان کنم؟چون بدون پیاده روی و چیزی یه فینگر شده بود

خداجون ممنون بابت سلامتیه پسرم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من روزی که معاینه شدم ۱ سانت دهانم باز بود تحریکش کرد چند ساعت بعدش ترشحات سفید با رگه های خونی داشتم تا شب بعد دیگه خوب شد فرداش هم زایمان کردم منتها با همون ۱ سانت و درد زیاد رفتم بیمارستان

ب منم گفت بزارمعاینت کنم نزاشتم.چجوریه دردداره یانه؟؟

دلایل بودنم راهرروزمرورمیکنم    هرروزازتعدادشان کم میشود                              آخرین باری ک شمردمشان                                         تنهایک دلیل برایم باقی مانده بود                        آن هم وجودتوبود 💓دخترم💓                                💞💞💞💞💞                    
عزيزم درد داش ؟ معاينه شدني و تحريكش؟

من هفته۳۷معاینه عادی شدم دردنداشت فقط تادوروز زیردلم سنگین بود،ولی دیروزکه میخواست تحریک کنه انگار سرموکردن توآبجوش،حالم بدشد،دردداشت،تکنیک تنفس رو هرکاری کردم انجام بدم لامصب نفسم درنیومد،ولی خب درحد یک دقیقه بود وبعدش باززیردلم دیروزتاحالا سنگینه

خداجون ممنون بابت سلامتیه پسرم😍
طبق تیکرکه ۳۷بایدباشید، انشاالله اگه طبیعی میخواییدبازشده 

طبق سونو الان 38هفته ام

طبیعی که می خوام ولی چون دیابت بارداری داشتم کلا یه هفته دیگه فرصت دارم.باید هفته 39برم زایشگاه

تا خدا چه بخواهد

خدایا ممنونم بابت همه چی❤❤❤

واقعا چرا میزارید معاینه کنن؟

الان که دیگه سزارین هم اختیاری نیست نزارید

توی بیمارستان خودشون انجام میدن دیگه توی مطب لازم به این کار نیست 

الکی تحریک میکنن و زایمان موقع اصلیش انجام نمیشه

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
2706