2726

مدت ۲ ساله خارش پوست دارم بعد از حموم ديگه خسته شدم. این دکتر های پوست هم همه چی رو گرون ميگيرن. پماد گرون منم نرفتم. ولی به دکتر عمومی گفتم درمان نشد.صابون کرمی و شامپو بدن زدم حل نشد توو ساعت های مختلف حموم رفتم حل نشد. لیف هم نزدم. با شامپو ی که موهام رو میشورم پاهامو میشورم 😔بی فایده ست ۱۰ دقیقه بعد از حموم پاهام میخاره. وازلین و روغن زیتون هم زدم. مشکل کبد هم ندارم و آزمایش هام نرمال هست. کسی هست اين مشکل رو داشته باشه؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم بیشتر وقتا اینجور میشم از حموم میام فقط میخارونم. پوستمم نازکه، فک میکنم پوست بدن کم آب میشه اینجوره. هم پوستتو مرطوب کن نزار خشک بشه و همم مقدار آب خوردنتو خیلی زیاد تر کن. 

2728

منم همینطورم 

تازه من علاوه بر خارش پوست زانوها م  هم پوستش سیاه میشد  ماسک و کرم اصلا اثر نداشت   .صابون رو کلا گذاشتم کنار. اوایل فقط از شامپو بدن بچه استفاده میکردم  فقط تو حموم  یه بار به پوستم میزدم  بعضی وقتا هم اصلا اونو نمی زدم فقط با آب میشستم  

الان دیگه خارش ندارم و تیرگی زانو هم بین رفته 

ولی صابون دیگه استفاده نمیکنم  به پوستم نمیسازه

منم همینطورم  تازه من علاوه بر خارش پوست زانوها م  هم پوستش سیاه میشد  ماسک و کرم اص ...

منم صابون نمیزنم. فقط شامپو اونم بدون لیف. اصلا خوب نمیشم 😔

من خودم هم همینطورم یعنی پوستم بعد و داخل حمام خارش میگیرع و دونه های ریزی میزنه.لوسین و روغن هم میزنم و شامپو بدنم هم مخصوص پوست های خشک و حساس هست،اسکراب هم میکنم هفته ای یک بار حتی اب هم زیاد میخورم اما نمیدونم چرا اینطوریه بدنم.میشه راهنمایی کنید؟