2726
عنوان

ختم معراج (ویژه مجردا)

| مشاهده متن کامل بحث + 24423 بازدید | 3627 پست
حتما ؛ انشااله به زودی خبر عروس شدنش را بیاد اعلام کنه؛ انشااله خوشبختی همه و واسه ازدواج منم دعا کن ...

انشالله تکتکتون بیاین و منو شاد کنید با خبر ازدواجتون😍

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
سلام عروسای آینده😍سمیه خانم بهم پیام داد گفت بعد از دعای معراج اولی براشون خواستگار اومدبعدش دعای م ...

چه خبر خوبی😍😍😍انشالله که اگه همسر الهیش هست ازدواج کنه باهاش و خوشبخت بشه🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه خبر خوبی😍😍😍انشالله که اگه همسر الهیش هست ازدواج کنه باهاش و خوشبخت بشه🙏🙏🙏

انشالله😍

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
2728
راستی دوستان من هر روز به نیت کسی که نوبتش هست میخونم شاید یه روز یادم بره بیام اعلام کنم ولی هر روز ...

حاجتروا بشی مهربونم😘😘😘

بسم الله الرحمن الرحیم:امروز روز ۲۱ ام چله هست به نیت خوشبختی و ازدواج موفق خواهر گلمون  @روناک4766     میخونیم🌹

@paria9257    عزیزم روز قبل به نیت شما بود خوندم فقط نتونستم بیام اعلام کنم ان شاء الله خوشبخت شی🌷🙏

@روناک4766     عزیزم امروز به نیت شماست خوندم ان شاء الله خوشبخت بشی🌷🙏

مرا ببر به زیر گنبد ❤️حسین❤️مرا ببر به آنجا که هرشب، شب آرزوهاست 🌷صل الله علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام🌷بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب  که روزگار بسی فتنه زیر سر دارد🌷اللهم عجل لولیک الفرج🌷خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگتره

بسم الله الرحمن الرحیم:امروز به نیت ازدواج و خوشبختی خواهر گلمون   @دخترحساس   میخونیم❤

@دخترحساس     عزیزم امروز به نیت شماست خوندم ان شاء الله خوشبخت بشی 🌷🙏

مرا ببر به زیر گنبد ❤️حسین❤️مرا ببر به آنجا که هرشب، شب آرزوهاست 🌷صل الله علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام🌷بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب  که روزگار بسی فتنه زیر سر دارد🌷اللهم عجل لولیک الفرج🌷خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگتره
2706