2726
عنوان

ختم معراج (ویژه مجردا)

| مشاهده متن کامل بحث + 24423 بازدید | 3627 پست
سلام @bigharar77 عزیز به نیت شما دعای معراج رو خوندم ان شاالله حاجت روا بشید.

ممنون عزیزم🌷ان شاء الله حاجتروایی هممون

مرا ببر به زیر گنبد ❤️حسین❤️مرا ببر به آنجا که هرشب، شب آرزوهاست 🌷صل الله علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام🌷بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب  که روزگار بسی فتنه زیر سر دارد🌷اللهم عجل لولیک الفرج🌷خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگتره

بسم الله الرحمن الرحیم:امروز روز ۱۹ چله هست .به نیت خوشبختی و ازدواج موفق خواهر گلمون سمیه خانم میخونیم🌹❤

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من دیر اومدم‌چهله رو شرو کردید؟

دو هفته ای دیر اومدی😫ولی سوره طه هنوز برگزار نشده

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄

بسم الله الرحمن الرحیم:امروز به نیت خوشبختی و ازدواج موفق خواهر گلمون @paria9257     میخونیم🌹

سلام به همگی؛ بچه ها کسی حاجت روا شده؟؟ هر کی عروس شد خبر بده😍

سلام

اره راست میگه اگه کسی عروس شد خبر بده خوشحال بشیم

من که همش منتظر خبرای خوبم تو این تاپیک انشالله به امید خدا. 😍

برای خودمم که هنوز خبری نشده اصلا 

سلام به همگی؛ بچه ها کسی حاجت روا شده؟؟ هر کی عروس شد خبر بده😍

انشالله یکی یکی بیان و بگن وخوشحالمون کنن😍من که منتظرم یکیتون عروس بشید 💃💃💃

سلام عروسای آینده😍سمیه خانم بهم پیام داد گفت بعد از دعای معراج اولی براشون خواستگار اومدبعدش دعای معراج بعدی که برداشتن با خواستگارشون قرار آشنایی گذاشتن دعا کنید اگه قسمت همدیگه هستن ازدواج کنن☺🌹

به به چه خبر خوبی؛ انشااله عروس بشه😍😘

انشالله😍دعاش کنید

2706