2726
عنوان

ختم معراج (ویژه مجردا)

| مشاهده متن کامل بحث + 24423 بازدید | 3627 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بسم الله الرحمن الرحیم:امروز روز ۱۷ ام چله هست به نیت خوشبختی و ازدواج موفق  خواهر گلمون @mamanbad     میخونیم❤

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
2728

سلام دوستای گلم   

ببخشید من نمیتونم خیلی بیام بهتون سربزنم اینمدت سرم شلوغه

خواستم بگم اینچندروز به نیت هرنازنینی که نوبتش بوده  خوندمو میخونم  

انشاءالله همه حاجت روا بشیییییم  

حاضری منو بزنید  

@مهساعشق    عزیزم دیروز به نیت شما بود خوندم فقط نتونستم بیام اینجا اعلام کنم ان شاء الله خوشبخت بشی 🌷🙏

@mamanbad     عزیزم امروز به نیت شما بود خوندم ان شاء الله خوشبخت بشی 🌸🙏

مرا ببر به زیر گنبد ❤️حسین❤️مرا ببر به آنجا که هرشب، شب آرزوهاست 🌷صل الله علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام🌷بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب  که روزگار بسی فتنه زیر سر دارد🌷اللهم عجل لولیک الفرج🌷خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگتره

بسم الله الرحمن الرحیم:امروز روز ۱۸ ام از دعای معراج هست .به نیت خوشبختی و ازدواج موفق خواهر گلمون  @bigharar77      میخونیم🌹❤

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
زینب جون من قاطی کردم گروه اولم یا دوم؟ امروز خوندم ب نیت دوست عزیزمون ان شاء الله حاجت روا بشین .فق ...

خواهری🙄فقط یک گروهیم مثل قبل سه تا نیستیم باید همین عزیزی که گفتمو صدا کنی😘 @bigharar77    

وای ببخشید 😂 نمیدونم چرا فکر کردم ۲ تا گروهیم ممنون 😊😊😅😅

عزیز دلم 😜😁😁فدات

2706