2726
عنوان

ختم معراج (ویژه مجردا)

| مشاهده متن کامل بحث + 24423 بازدید | 3627 پست

بسم الله الرحمن الرحیم:روز ۱۴ ام چله دعای معراج هست به نیت خوشبختی و ازدواج موفق خواهر گلمون  فاطمه خانم میخونیم❤

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بسم الله الرحمن الرحیم:امروز به نیت خوشبختی و ازدواج موفق خواهر گلمون  @fatmagool      دعای معراج میخونیم.

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄

@fatmagool     عزیزم امروز به نیت شما بود خوندم ان شاء الله خوشبخت بشی 🙏

مرا ببر به زیر گنبد ❤️حسین❤️مرا ببر به آنجا که هرشب، شب آرزوهاست 🌷صل الله علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام🌷بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب  که روزگار بسی فتنه زیر سر دارد🌷اللهم عجل لولیک الفرج🌷خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگتره

بسم الله الرحمن الرحیم :امروز روز ۱۶ام دعای معراج هست به نیت خوشبختی و ازدواج موفق خواهر گلمون  @مهساعشق     میخونیم❤

سلام دوستان خواهش میکنم برای منم دعا کنید من برای زمان نام نویسی چله نبودم ولی خواهش میکنم برای منم دعا کنید بخدا خسته شدم خیلی فقط امیدم فقط بخداست منم خودم هرروز میخونم امیدوارم همه جونا خوشبخت بشن 

سلام دوستان خواهش میکنم برای منم دعا کنید من برای زمان نام نویسی چله نبودم ولی خواهش میکنم برای منم ...

حتماااا عزیز دلم انشالله خیلی زود بیای بگی بچه ها عقدمه لباسم خوشگله😍گلم چله طه قراره شروع بشه دوست داستی بیا تاپیک سوره طه

حتماااا عزیز دلم انشالله خیلی زود بیای بگی بچه ها عقدمه لباسم خوشگله😍گلم چله طه قراره شروع بشه دوست ...

ممنون عزیزم توکل بخدا. دوست دارم ولی تاپیکش کجاست میشه لینکشو بزارید 

ممنون عزیزم توکل بخدا. دوست دارم ولی تاپیکش کجاست میشه لینکشو بزارید 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2835550/چله-سوره-طه-به-مدت-۴۱-روزویژه-مجردها

2706