2703
2553
عنوان

ختم معراج (ویژه مجردا)

| مشاهده متن کامل بحث + 24366 بازدید | 3627 پست
آره عزیزم هستم اسممو بنویس.فقط شروع شد لایکم کن

نوشتم .صدات میزنم آبجی جونم🌹🌹

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گروه اول ۸ روز دیگه گروه دوم ۹ روز دیگه گروه سوم۱۴ روز دیگه مونده🤗

ممنونم عزیزدلم 

هر آنچه در این عالم اتفاق می افتد،چه حکمت آن را دریابید یا نه ، برای خیری والاتر است.هرچند آن خیر به سادگی قابل تشخیص نباشد.🌺
2720

بسم الله الرحمن الرحیم:امروز به نیت خوشبختی و ازدواج موفق خواهرای گلمون دعای معراج میخونیم گروه اول:  @بستنی۷۷۷      گرده دوم:  @73mah_banoo      گروه سوم:  @farrzaaneh    

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
زینب جون اگر ختم جدیدم خواستی شروع کنی من بازم هستم عزیزم.

باشه فاطمه جون🌹نوشتم ولی بازم وقتی اعلام کردم یادآوری کن

2714
زینب جان اگه ختم جدیدگذاشتی منم دوس دارم شرکت کنم 

نوشتم عزیز دلم فقط تاپیک هم لایک کن 🌹🌹

ممنون عزیزم چشم .ان شاء الله حاجت روا بشی 😊

انشالله همگی با هم👰👰👸👸👸

عزیزم ختم جدید خواستی بذاری ..ختم سوره احزاب و صلوات به نیت شهید ابراهیم هادی بذار..میگن خیلی حاجت م ...

چشم گلم ده روز دیگه با دعای معراج با هم شروعش میکنم🤗هرکی دوست داشت بگه اسمشو بنویسم

دوستان هرکسی دوست داشت دعای معراج و سوره احزاب شرکت کنه بگه اسمشو بنویسم

2706