2726
عنوان

ختم معراج (ویژه مجردا)

| مشاهده متن کامل بحث + 24423 بازدید | 3627 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم میشه اسم مهدیس رو هم اضافه کنید😘

نه دیگه لیست تکمیل شده .شرمنده😞

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
میشه اسم منم بنویسید؟

عزیز دلم واقعا شرمنده لیست تکمیل شده .انشالله حاجت روا بشی 

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
نه دیگه لیست تکمیل .شرمنده😞

نمیشه اسمشو اضاف کنی عزیزم 😟خیلی التماس دعا داره شاید دوستان راضی شدن یه روز بیشتر خوندن ؟؟؟

میشه واسه سلامتی امام زمان(عج)و حاجت روایی خودت ومن ☺یه صلوات بفرستی؟😚ممنونم مهربون❤
نمیشه اسمشو اضاف کنی عزیزم 😟خیلی التماس دعا داره شاید دوستان راضی شدن یه روز بیشتر خوندن ؟؟؟

شماره ده یدونه اضافه مال یکی از نزدیکای من خط بزن و دوستت و اضافه کن🤗 فقط به دوستمون بگو لیستو درست کنه😊اسم سمیه خانوم برداره اسم دوست شما رو بنویسه

شماره ده یدونه اضافه مال یکی از نزدیکای من خط بزن و دوستت و اضافه کن🤗 فقط به دوستمون بگو لیستو درست ...

فدای مهربونیت عزیزم ممنونم ازت حاجت روا بشی 😍😘

میشه واسه سلامتی امام زمان(عج)و حاجت روایی خودت ومن ☺یه صلوات بفرستی؟😚ممنونم مهربون❤
التماس دعا    

شرمنده مهربونم میتونی هروقت تونستی لیست و تصحیح کنی و یه اسمو که نوشتم خط بزن و اسمی که خواهر گلمون نوشته جاش بنویسی🤗

2706