2726
عنوان

ختم معراج (ویژه مجردا)

| مشاهده متن کامل بحث + 24423 بازدید | 3627 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نازنین 67 

ان شاءالله به زودی زود یه بخت و اقبال خوب قسمتت بشه 

ان شاءالله خوشبخت شی

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
2728
اسمتو بنویسم🤔😜

دستت درست مهربونم از خدامه ولی نمیتونم متاسفانه 😶😘

موسی به خداوند عرض کرد : پروردگارا ! کاری بکن که احدی جز به خوبی از من یاد ننماید خداوند در جوابش فرمود : موسی ! من برای خودم هم چنین کاری نکرده ام !
ممنون خوشبخت شی از کی بخونم؟

مرسی عزیزم،همچنین 😍از فردا لیست اسامی میزارم و هرروز اعلام میکنم به نیت کی خونده بشه

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
واسه منم دعا کنید التماس دعا🙏

حتما 🤲تو هم منو امشب دعا کن مشکلاتم حل بشن😢

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
دستت درست مهربونم از خدامه ولی نمیتونم متاسفانه 😶😘

الهی😞عیبی نداره انشالله خوشبخت بشی خواهر مهربونم😍😘

ممنونم گلم يه توضيح ميدي چه جوري بخونم لطفاً؟

چهل روز ،روزی یبار دعای معراج میخونی به نیت کسی که نوبتشه طبق لیست 🤗خوشبخت بشی الهی😍

چهل روز ،روزی یبار دعای معراج میخونی به نیت کسی که نوبتشه طبق لیست 🤗خوشبخت بشی الهی😍

ممنون عزيزم شما هم حاجت روا بشي دوست خوبم

من ازت حاجتمو مي گيرم بين قلب من و تو عاشوراست ❤️❤️🙏🙏💝💝
2706