2737
2734
عنوان

ختم معراج (ویژه مجردا)

| مشاهده متن کامل بحث + 24423 بازدید | 3627 پست
عزیزم اسم شوکت وفروغ رو هم اضافه کردید؟؟؟؟

آره اضافه کردم عزیزم😘

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عشق جونم... فدااات بشم من😍😍😘😘😘😘

خدااانکنه  خواهر گلم 😘😘😘😘😘😘انشالله حاجتروا بشی😍

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
2728
نوشتم انشالله خوشبخت بشه🤗

ممنون عزیزم نفر چندم شد؟از امروز بخونم دیگه؟به نیت کیه ؟

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
ممنون عزیزم نفر چندم شد؟از امروز بخونم دیگه؟به نیت کیه ؟

فدات خواهری تو گروه  دوم شما ۳۰ نفر هستی .ه🤗نوز شروع نشده احتمالا فردا شروع میکنیم

حتما حاجتمون باید ازدواج باشه؟

این ختم و دورهمی برای ازدواج موفق و خوب ☺

2738

کاش میتونستم شرکت کنم ولی الان نمیشه☹ 

(یعنی تا این حد ایمان دارم که برام جواب میده     )

بعدا هم برای کسایی که جاموندن این ختم رو بذارین لدفن   

موسی به خداوند عرض کرد : پروردگارا ! کاری بکن که احدی جز به خوبی از من یاد ننماید خداوند در جوابش فرمود : موسی ! من برای خودم هم چنین کاری نکرده ام !
اسم منم بنویسین.ممنونم.لطفا شروع شد خبر بدین

نوشتم .چشم حتما اطلاع میدم

2706