2703
2553
عنوان

ختم معراج (ویژه مجردا)

| مشاهده متن کامل بحث + 24370 بازدید | 3627 پست
فدات خواهری😘عزیزم از امروز تا چهل روز هرروز به نیت یکی دعای معراج میخونیم😊امروز نوبت نازنین ۶۷

آجی یه پیشنهاد دارم نمیدونم چقد خوبه ولی بهش فکر کن اگ کار ساز بود انجام بده

حالا امروز همه ک اوکی شدن فهمیدن ختم شروع شده

از فردا تایپیک رو ببند خودت اسم کسی رو ک نوبتش هست زحمت بکش بنویس همه رو صدا بزن ولی تایپیک رو قفل کن ک شلوغ نشه ممکنه کسی متوجه نشه نوبت کی هست خودت هم کمتر اذیت میشی😘😘😘

میشه واسه سلامتی امام زمان(عج)و حاجت روایی خودت ومن ☺یه صلوات بفرستی؟😚ممنونم مهربون❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

منم خیلی دوست داشتم باشم اما دعای معراج ندارم.دوستان عزیزم موقع خوندن برا برادر منم دعاکنید که بایه دختر خوب و پاک و اهل زندگی ازدواج کنه و خوشبخت شه.مرسی.حتما برادر منم یاد کنیدعزیزانم.😚

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
ان شالله تا پایان ختم کلی عروس داشته باشیم😍😁

انشالله👰👰👰👰👰😍😍😍

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
2714
منم خیلی دوست داشتم باشم اما دعای معراج ندارم.دوستان عزیزم موقع خوندن برا برادر منم دعاکنید که بایه ...

عزیزم انشالله خوشبخت بشه اسمشو بگو بنویسم اگه دوست داری .دعای معراج و صفحه یک و دو نوشتیم یا تو بازار دانلود کن🤗

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
آجی یه پیشنهاد دارم نمیدونم چقد خوبه ولی بهش فکر کن اگ کار ساز بود انجام بده حالا امروز همه ک اوکی ...

چشم فکر خوبیه ،بزار فعلا گروه دوم تکمیل نشده، اونم تکمیل بشه بعد🤗

از امروزه؟؟؟؟؟ ساعت خاصی باید بخونیم؟

از امروزه نه ساعت خاصی نداره از طلوع آفتاب تا قبل نیمه شب وقت داری

عزيزم اگه تكميل نشده منم بنويس شروع شد خبرم كن

نوشتم عزیزم😊حتما خبر میدم

2706