2733
2734
عنوان

ختم معراج (ویژه مجردا)

| مشاهده متن کامل بحث + 24423 بازدید | 3627 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم باید چکار کنم

دعای معراج بخون تا چهل روز .روزی یبار به نیت کسی که نوبتشه.امروز نوبت نازنین ۶۷ 🤗

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
2728
دعای معراج بخون تا چهل روز .روزی یبار به نیت کسی که نوبتشه.امروز نوبت نازنین ۶۷ 🤗

امروز  روز اوله؟

نوبت من کی  میشه

الان میرم میخونم😚

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍 به عشقم رسیدم خدایا شکرت😍😍
امروز  روز اوله؟ نوبت من کی  میشه الان میرم میخونم😚

آره عزیزم روز اوله .فکر نفر ۱۸ باشی😘😘حاجتت روا انشالله تا آخر این ختم عروس بشی😍

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
2738
مرسی ک گفتی عزیزم الان برنامه ب چه صورتیه؟

فدات خواهری😘عزیزم از امروز تا چهل روز هرروز به نیت یکی دعای معراج میخونیم😊امروز نوبت نازنین ۶۷

فدات خواهری😘عزیزم از امروز تا چهل روز هرروز به نیت یکی دعای معراج میخونیم😊امروز نوبت نازنین ۶۷

باشه عزیزم حتما میخونم ان شاالله که حاجت روا بشن😘

عزیزم طبق همون لیستی ک گفتید پیش میره درسته؟

میشه واسه سلامتی امام زمان(عج)و حاجت روایی خودت ومن ☺یه صلوات بفرستی؟😚ممنونم مهربون❤
باشه عزیزم حتما میخونم ان شاالله که حاجت روا بشن😘 عزیزم طبق همون لیستی ک گفتید پیش میره درسته؟

آره عزیزم طبق اون 🤗

2706