2703
2553
عنوان

ختم معراج (ویژه مجردا)

| مشاهده متن کامل بحث + 24368 بازدید | 3627 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من به نیت @نازنین67   خوندم  عزیزم ان شالله با کسی که اکثر ملاکات رو داره ازدواج کنی و ...

انشالله عزیزم به منم یاد بده چطوری بعضی از دوستان و صدا بزنم 😞

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
2456

دوستان فکر کنم همه عزیزان و باخبر کردم امروز به نیت نازنین جان میخونیم انشالله یک بخت عالی نصیبش بشه❤❤و خوشبخت بشه

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
اوكي بگم از امشب بخونه يبار سوره معراجو؟

آره عزیزم بگو انشالله خوشبخت بشه 

2714
اسم منو بی زحمت بنویس وقتی شروع شد منشنم کن

چشم نوشتم خواهری

انشالله عزیزم به منم یاد بده چطوری بعضی از دوستان و صدا بزنم 😞

اول علامت @ رو بذار بعد اسمی رو که میخوای صدا کنی بدون فاصله بنویس (پشت سرهم تایپ کن) بعد منتظر بمون تا یه لیست برات بیاد بالا از توی اون لیست اسمی رو که میخوای صدا کنی انتخاب کن وقتی آبی رنگ شد ارسال کن

لطفا برای شادی روح مامان و بابام صلوات بفرستید
چیکار باید بکنیم ختمش چطوریه 

عزیزم روزی یبار دعای معراج به نیت کسی که اون روز نوبتشه تا چهل روز میخونیم به نیت ازدواج موفق و عالی 😍

اول علامت @ رو بذار بعد اسمی رو که میخوای صدا کنی بدون فاصله بنویس (پشت سرهم تایپ کن) بعد منتظر بمون ...

مرسی عزیزم 😚

2706