2726
عنوان

ختم معراج (ویژه مجردا)

| مشاهده متن کامل بحث + 24423 بازدید | 3627 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فکر کنم من بیشتر از ۴۰تا خوندم😂

🤣🤣🤣آره دیروز تموم شد خواهری

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
2728
🤣🤣🤣آره دیروز تموم شد خواهری

قربونت که سبب خیر شدی

من تاثیرات مثبتشو تو زندگیم حس میکنم، ازدواج نکردم بلافاصله😂 اما اونقدر معراج واسم چیزای خوب آورد که تصمیم گرفتم بازم تا اونجایی که میشه هر روز بخونم

آرامش است ؛                                                                 عاقبت اضطراب ها…🌱 
قربونت که سبب خیر شدی من تاثیرات مثبتشو تو زندگیم حس میکنم، ازدواج نکردم بلافاصله😂 اما اونقدر معرا ...

فدات عشقم معراج تو زندگی منم آرامش کلی چیزای خوب آورده منم ولش نمیکنم 😁😁😁

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
قربونت که سبب خیر شدی من تاثیرات مثبتشو تو زندگیم حس میکنم، ازدواج نکردم بلافاصله😂 اما اونقدر معرا ...

اسمتو بنویسم😜

اسمتو بنویسم😜

بنویسی خوشحال میشم😍

فقط لطف کن دوباره یادآوری کن کی شروع میشه گلی

آرامش است ؛                                                                 عاقبت اضطراب ها…🌱 
بنویسی خوشحال میشم😍 فقط لطف کن دوباره یادآوری کن کی شروع میشه گلی

نوشتم عزیزم فقط تاپیک جدید زدم این دفعه همه میتونن شرکت کنن اونجا صدات میزنم شروع شد😘

2706