2726
عنوان

ختم معراج (ویژه مجردا)

| مشاهده متن کامل بحث + 24423 بازدید | 3627 پست
ببخشید من گوشیمو دزدیدن یه گوشی جدید گرفتم که تازست و هنوز نتونستم باهاش کارکنم امروز درستش کردم ب ...

دعا یادت نره دلم بدجور میخواد یه قم بیام😞انشالله بطلبه

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دعا یادت نره دلم بدجور میخواد یه قم بیام😞انشالله بطلبه

سلام عزیزم 

چشم دعا میکنم و ازصمیم قلب بهترین ها رو برات از خدا میخوام.

هرکی حاجت گرفت دو تا فیش غذای مهمانسرای حضرت معصومه براش تهیه میکنم.که باهمسرش بیاد.

2728
سلام عزیزم  چشم دعا میکنم و ازصمیم قلب بهترین ها رو برات از خدا میخوام. هرکی حاجت گرفت دو تا ...

واقعااا😍😍😍مرسیییی

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
زینب جان میتونم بدونم من چندمین نفرم و چه روزی میشه؟

۴۰ ام عزیز دلم

دوستان عزیزم

یه دعا هست که امام حسین علیه السلام آخرین لحظات به امام سجاد علیه السلام یاد دادن و فرمودند: هر زمان که خواستی خدا را صدابزنی و حاجتی داشتی اینگونه بخوان پیشنهادم اینه حتما پایان ختم هر روز اینو بخونیم و خدا را به امام حسین علیه السلام و اون لحظات آخر قسم بدیم و حاجتمونو بخوایم. 

اگر موافقین براتون بزارم؟

دعا اینه:

بِحَق یاسین و القّرانِ الحَکیم و بِحَقِّ طه وَ القّرانِ العَظیم یا مَن یَقدِرُ عَلی حَوائِج السَّائلین، یا مَن یَعلَمُ مَا فِی الضَّمیر، یَا مُنَفِّساً عَنِ المَکروُبین یا مُفَرِّجاً عَنِ المَغمُومین

یا راحِم الشَّیخِ الکبیر یا رازِقَ الطِّفلِ الصَّغیر یا مَن لا یَحتَاجُ اِلی التَّفسیر صَلِّ عَلی مُحمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّد وَافعَل بی....(اینجا حاجت رو بگین) وبعد یک صلوات بفرستین. 

بلههه حتما انشاالله اینم یه انگیزه برای متاهل شدن    

من تا قبل محرم ازدواج میکنم حالا که اینطوریه😁

2706