1861
1823
عنوان

ختم معراج (ویژه مجردا)

| مشاهده متن کامل بحث + 23312 بازدید | 3626 پست

اگه میخای پوست شفافی داشته بشی 

فقط  کلیک کن

عزیزم باید چکار کنم

دعای معراج بخون تا چهل روز .روزی یبار به نیت کسی که نوبتشه.امروز نوبت نازنین ۶۷ 🤗

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
1825
دعای معراج بخون تا چهل روز .روزی یبار به نیت کسی که نوبتشه.امروز نوبت نازنین ۶۷ 🤗

امروز  روز اوله؟

نوبت من کی  میشه

الان میرم میخونم😚

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍 به عشقم رسیدم خدایا شکرت😍😍
امروز  روز اوله؟ نوبت من کی  میشه الان میرم میخونم😚

آره عزیزم روز اوله .فکر نفر ۱۸ باشی😘😘حاجتت روا انشالله تا آخر این ختم عروس بشی😍

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
مرسی ک گفتی عزیزم الان برنامه ب چه صورتیه؟

فدات خواهری😘عزیزم از امروز تا چهل روز هرروز به نیت یکی دعای معراج میخونیم😊امروز نوبت نازنین ۶۷

1841
فدات خواهری😘عزیزم از امروز تا چهل روز هرروز به نیت یکی دعای معراج میخونیم😊امروز نوبت نازنین ۶۷

باشه عزیزم حتما میخونم ان شاالله که حاجت روا بشن😘

عزیزم طبق همون لیستی ک گفتید پیش میره درسته؟

میشه واسه سلامتی امام زمان(عج)و حاجت روایی خودت ومن ☺یه صلوات بفرستی؟😚ممنونم مهربون❤
باشه عزیزم حتما میخونم ان شاالله که حاجت روا بشن😘 عزیزم طبق همون لیستی ک گفتید پیش میره درسته؟

آره عزیزم طبق اون 🤗

1826

آجی یه پیشنهاد دارم نمیدونم چقد خوبه ولی بهش فکر کن اگ کار ساز بود انجام بده

حالا امروز همه ک اوکی شدن فهمیدن ختم شروع شده

از فردا تایپیک رو ببند خودت اسم کسی رو ک نوبتش هست زحمت بکش بنویس همه رو صدا بزن ولی تایپیک رو قفل کن ک شلوغ نشه ممکنه کسی متوجه نشه نوبت کی هست خودت هم کمتر اذیت میشی😘😘😘

میشه واسه سلامتی امام زمان(عج)و حاجت روایی خودت ومن ☺یه صلوات بفرستی؟😚ممنونم مهربون❤

ان شالله تا پایان ختم کلی عروس داشته باشیم😍😁

دلم میخواد                                            برگردم به روزهای خوب کودکیم...                      دلم میخواد                                                    برگردم به اون روزهایی که آدمها با اسباب            بازیهاشون بازی می کردن...                              نه با قلب همدیگه!💔😔
1718