2733
2734

من برای بلیچینگ دندونام میخوام برم دندانپزشکی... کجا برم بهتره؟یه جاهایی از ابروهام خالیه میکروبلیدینگ خوب هست؟ برای عروسیم میخوام تغییر کنم...بینیم هم یه مقداری پهنه از نیم رخ هیچ مشکلی نداره بدون عمل میتونم بينيمو زیبا کنم؟...نزدیک عروسیمه توروخدا راهنماییییییییی 😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
😐😐😐

چی شد؟😐😐

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑
2738
میخای بکوبی از نو بسازی؟

منم دلم میخواد انجام بدم اما پول هم ندارم از وقتی شنیدم قراره جن گ بشه همش غصه بچه و پدر مادرم رو میخورم

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂
چی شد؟😐😐

هیچی خواستم دوتا شوخی کنم باهات اما اول حرفمو مزه مزه کردم گفتم شایدناراحت بشی  

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

سرتو جدا كن سر جنيفرو بذار جاش ديگه يهو😐

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)
منم دلم میخواد انجام بدم اما پول هم ندارم از وقتی شنیدم قراره جن گ بشه همش غصه بچه و پدر مادرم رو می ...

چرا غصه میخوری؟

مثل خاراندن یه زخم پس از خوب شدن"""یاد یک عشق عذابیست که لذت دارد👌🏻
چقدر کار داری پولداری

میشه معرفی کنین؟پولدار نیستم ولی جمع کردم یه مقداری به همین نیت

منم دلم میخواد انجام بدم اما پول هم ندارم از وقتی شنیدم قراره جن گ بشه همش غصه بچه و پدر مادرم رو می ...

جنگ کجابود 

چقدر ساده‌اید شماها بخدا

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2706