2737
2734
عنوان

چی کارکنم از دست دوستم خلاص شم!؟

| مشاهده متن کامل بحث + 487 بازدید | 28 پست
جدی!

بله جدی    الان مامسیحی نیستیم مگه به کلیساوحضرت عیسی توهین میکنیم مگه؟؟؟

نه

اوناهم امام حسینودوست دارن    حتی کوچه مادربزرگم اینا یه مردبود تافتونی داشت   صبح عاشورا ۱لواتی تافتون میداد دست مردم  زن وپسرشم شیرگرم میدادن تولیوان یکبارمصرف  

اعصابم خراب میشه😡 کاش نینیسایت این قابلیتوداشت میشد باپشت دست همچین  زد دهن بعضیارو سرویس کرد  یاحداقل تیکه تیکه شون کرد   😈  مسئولین رسیدگی کنن لطفا...  این چه وضعشه واقعا؟؟؟؟     اه مرسی😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام 

من نظرم اینه که اول سعی کن‌بهش کمک کنی تا این نقصشو برطرف کنه...

اگه نتونستی، با نظر دوستانی که گفتن کم کم رابطه تو کم کن موافقم

یهویی هم که میاد خونتون محلش نده

توی صحبت هاتون هم یجورایی توی لفافه بهش بفهمون که از آدمای دروغگو بدت میاد و ترجیح میدی باهاشون در ارتباط نباشی

دیگه هرچقدم پوستش کلفت باشه بالاخره از رو میره

2731
اگر می بینید داره روتون اثر منفی میذاره   آروم آروم فاصله بگیرید با  مشغله داشتن و درس خو ...

سلام گومبولی حکیم☺️ یه راهنمایی میخوام. برای سالگرد عقدمون میخام برای شوهرم کادو بگیرم، و اولین کادویی هست ک میخام بهش بدم. حدود سه تومن دارم نمیدونم انگشتر طلا براش بگیرم یا نیم سکه؟

ترجمه تضمینی، پاورپوینت و تدریس خصوصی
2738

به نظرم آدم پیله ای هس برو رک و پوست کنده بهش بگو خودتو خلاص کن

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح
سلام گومبولی حکیم☺️ یه راهنمایی میخوام. برای سالگرد عقدمون میخام برای شوهرم کادو بگیرم، و اولین کادو ...

سلام دوست خوبم 🤗

یه مطلبی چند وقت پیش خوندم ، براتون نقل ب مضمون  می کنم ،  بعد هر طور  شما خودتون صلاح دونستید، عمل کنید ...

نوشته بود ؛  وقتی می خواید ب همسرتون هدیه بدید ، اول  ب روحیات و نیازهاشون دقت کنید ، بعد انتخاب کنید 

دوم اینکه  ؛  حواستون باشه  دفعات اول  چیزهای سنگین هدیه ندید ،  وقت هست برای اینکه بعده ها  هدایای گرون قیمت  و برند  بدید ....

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
خب به نظرتون من چطوری با همچین ادمی بهم بزنم

اگه زنگ زد ازچندباریکبار ج بده   وسردصحبت کن   زودم بگو صدام میکنن بایدبرم

اگه گفت بیابریم‌بیرون بگوکاردارم  اگه پرسیدبگو مهمون داریم واینا   کلاسردباهاش بحرف   خودش دوهفته نشده میره

اعصابم خراب میشه😡 کاش نینیسایت این قابلیتوداشت میشد باپشت دست همچین  زد دهن بعضیارو سرویس کرد  یاحداقل تیکه تیکه شون کرد   😈  مسئولین رسیدگی کنن لطفا...  این چه وضعشه واقعا؟؟؟؟     اه مرسی😏
اگه زنگ زد ازچندباریکبار ج بده   وسردصحبت کن   زودم بگو صدام میکنن بایدبرم اگه گفت بیابری ...

خب باهم امتحان آخرترم داریم وهمش میگه تقلب برسون  خب منم میرسوندم به حساب رفاقت الان چی کار کنم تا ۲۲امتحان داریم اونم بغل دستمه همش !!؟چی کار کنم

دوست عزیز من کلا خونواده مادریم سنی هستن و جز اونا خیلی سنی های دیگه میشناسم همچین چیزی که شما میگی ربطی به اهل سنت نداره اونا شاید ایمه رو مثل شیعه ها جز اصول دینشون نباشن اما بسیار احترام میذارن و همچین کاری که بخوان عکسشون رو بندازن زیرپا انجام نمیدن