2726
عنوان

چی کارکنم از دست دوستم خلاص شم!؟

486 بازدید | 28 پست

حدود یه سال با یه نفره دوستم ینی هم کلاسیمه  وتنها دوست صمیمیه که الان فهمیدم ادم عوضیه خیلی آدم کثیفیه  با هر پسری بوده وتیقش زده چند ساله بایه پسره هست هم زمان باچند تا دیگه هم دوسته و الان با اون پسره ه چهار ساله باهاش بده ازدواج کرده انقدر بهش دروغ گفته که من از دوستیه باهاش خجالت میکشم یکیش اینه که به بنده خدا گفته دانشگاه فردوسی رشته روانشناسی میخونه در حالی که هنوز  پیش دانشگاهیه والان ۲۱سالشه  وبه خانواده پسره گفته دانشگاه آزاد میخوند وانصراف داده ومیخواد دوباره کنکور بده برای دولتی قبول شدن !

خب این آدم عوضی نیس به نظرتون تازه این یکی از دروغاشه  خب این آدم کثیفی نیست خدایی؟

از اینم بگذریم خب من چادریم ولی اون مانتوییه من با این موضوع اصلا مشکلی ندارم ولی از اونجایی که خونوادم خیلی مذهبین با این موضوع مشکل دارن منکه نمیدونستم همچین ادم عوضیه جلو خونوادم واستادم بهشون گفتم آدم باید قلبش پاک باشه ربطی به قیافه نداره  خلاصه گذشت وما فهمیدیم این دوستم همچین ادم عوضییه وداره ازم سوعه استفاده هم میکنم به اسم من داره پسره بیچاره رو میتیقه از پسره پول میگیره میگه از دوستم قرض گرفتم باید پولشو بدم واز اینجور کارا 

تازه توی رابطمون هم همش منو دور میزنه و خیلی دروغ میگه تازگی فهمیدم هرچی راجب خودشو خونوادش میگفته دروغه اصلا فکر میکنم سنیه چون وقتی رفتم خونشون قالیچه زیر پاشون عکس امام حسین بود  از اون موقعه خیلی با دم کلنجار میرم که چرا اینوری بود الان میخوام باهاش قطع رابطه نم دیگه خسته شدم از دروغاش ولی خیلی باهاش رو دروایسی دارم به چه بهانه ای وچه طوری باهاش قطع رابطه کنم؟؟؟؟؟

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگر می بینید داره روتون اثر منفی میذاره  

آروم آروم فاصله بگیرید با  مشغله داشتن و درس خوندن و  کارهای مهمتری ک کلا برای خودتون دارید ...

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

خاک تو سرش

بگو دارم شوهر میکنم 

شوهرم گفته با دوستات کات کن

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دختر و پسرم سالم وسلامت بزرگ میشمن مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

چرت وپرت نگو   سنی هاهم درسته تاامام علی رسمشونه  ولی به امام حسین ومحرم اینا اعتقاددارن   من تودسته هاخیلی کردوسنی دیدم منظمترازشیعه ها دسته میرن و عزاداری میکنن

اونیم که تودیدی سنی نبوده   کافربوده   

اعصابم خراب میشه😡 کاش نینیسایت این قابلیتوداشت میشد باپشت دست همچین  زد دهن بعضیارو سرویس کرد  یاحداقل تیکه تیکه شون کرد   😈  مسئولین رسیدگی کنن لطفا...  این چه وضعشه واقعا؟؟؟؟     اه مرسی😏
ینی چی؟

بهت زنگ میزنه بیابریم بیرون بگو حال ندارم.. خوابم میاد... حالا باهم کلاس هم میرین زیاد باهاش حرف نزن. سرت تو کار خودت باشه.. حرفی زد فقط بگو اوهوم... جواب نده... بگو حوصله ندارم... وقت ندارم.. گرفتارم. از این چیزا که افسرده ها میگن دیگه😆

بهت زنگ میزنه بیابریم بیرون بگو حال ندارم.. خوابم میاد... حالا باهم کلاس هم میرین زیاد باهاش حرف نزن ...

یه مدت همین کارو کردم ولی پامیشه میاد خونمون یهو  

2706