1147
1341
عنوان

چی کارکنم از دست دوستم خلاص شم!؟

323 بازدید | 28 پست

حدود یه سال با یه نفره دوستم ینی هم کلاسیمه  وتنها دوست صمیمیه که الان فهمیدم ادم عوضیه خیلی آدم کثیفیه  با هر پسری بوده وتیقش زده چند ساله بایه پسره هست هم زمان باچند تا دیگه هم دوسته و الان با اون پسره ه چهار ساله باهاش بده ازدواج کرده انقدر بهش دروغ گفته که من از دوستیه باهاش خجالت میکشم یکیش اینه که به بنده خدا گفته دانشگاه فردوسی رشته روانشناسی میخونه در حالی که هنوز  پیش دانشگاهیه والان ۲۱سالشه  وبه خانواده پسره گفته دانشگاه آزاد میخوند وانصراف داده ومیخواد دوباره کنکور بده برای دولتی قبول شدن !

خب این آدم عوضی نیس به نظرتون تازه این یکی از دروغاشه  خب این آدم کثیفی نیست خدایی؟

از اینم بگذریم خب من چادریم ولی اون مانتوییه من با این موضوع اصلا مشکلی ندارم ولی از اونجایی که خونوادم خیلی مذهبین با این موضوع مشکل دارن منکه نمیدونستم همچین ادم عوضیه جلو خونوادم واستادم بهشون گفتم آدم باید قلبش پاک باشه ربطی به قیافه نداره  خلاصه گذشت وما فهمیدیم این دوستم همچین ادم عوضییه وداره ازم سوعه استفاده هم میکنم به اسم من داره پسره بیچاره رو میتیقه از پسره پول میگیره میگه از دوستم قرض گرفتم باید پولشو بدم واز اینجور کارا 

تازه توی رابطمون هم همش منو دور میزنه و خیلی دروغ میگه تازگی فهمیدم هرچی راجب خودشو خونوادش میگفته دروغه اصلا فکر میکنم سنیه چون وقتی رفتم خونشون قالیچه زیر پاشون عکس امام حسین بود  از اون موقعه خیلی با دم کلنجار میرم که چرا اینوری بود الان میخوام باهاش قطع رابطه نم دیگه خسته شدم از دروغاش ولی خیلی باهاش رو دروایسی دارم به چه بهانه ای وچه طوری باهاش قطع رابطه کنم؟؟؟؟؟

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

1350

اگر می بینید داره روتون اثر منفی میذاره  

آروم آروم فاصله بگیرید با  مشغله داشتن و درس خوندن و  کارهای مهمتری ک کلا برای خودتون دارید ...

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
1348

چرت وپرت نگو   سنی هاهم درسته تاامام علی رسمشونه  ولی به امام حسین ومحرم اینا اعتقاددارن   من تودسته هاخیلی کردوسنی دیدم منظمترازشیعه ها دسته میرن و عزاداری میکنن

اونیم که تودیدی سنی نبوده   کافربوده   

اعصابم خراب میشه😡 کاش نینیسایت این قابلیتوداشت میشد باپشت دست همچین  زد دهن بعضیارو سرویس کرد  یاحداقل تیکه تیکه شون کرد   😈  مسئولین رسیدگی کنن لطفا...  این چه وضعشه واقعا؟؟؟؟     اه مرسی😏
ینی چی؟

بهت زنگ میزنه بیابریم بیرون بگو حال ندارم.. خوابم میاد... حالا باهم کلاس هم میرین زیاد باهاش حرف نزن. سرت تو کار خودت باشه.. حرفی زد فقط بگو اوهوم... جواب نده... بگو حوصله ندارم... وقت ندارم.. گرفتارم. از این چیزا که افسرده ها میگن دیگه😆

بهت زنگ میزنه بیابریم بیرون بگو حال ندارم.. خوابم میاد... حالا باهم کلاس هم میرین زیاد باهاش حرف نزن ...

یه مدت همین کارو کردم ولی پامیشه میاد خونمون یهو  

1288
جدی!

بله جدی    الان مامسیحی نیستیم مگه به کلیساوحضرت عیسی توهین میکنیم مگه؟؟؟

نه

اوناهم امام حسینودوست دارن    حتی کوچه مادربزرگم اینا یه مردبود تافتونی داشت   صبح عاشورا ۱لواتی تافتون میداد دست مردم  زن وپسرشم شیرگرم میدادن تولیوان یکبارمصرف  

اعصابم خراب میشه😡 کاش نینیسایت این قابلیتوداشت میشد باپشت دست همچین  زد دهن بعضیارو سرویس کرد  یاحداقل تیکه تیکه شون کرد   😈  مسئولین رسیدگی کنن لطفا...  این چه وضعشه واقعا؟؟؟؟     اه مرسی😏

سلام 

من نظرم اینه که اول سعی کن‌بهش کمک کنی تا این نقصشو برطرف کنه...

اگه نتونستی، با نظر دوستانی که گفتن کم کم رابطه تو کم کن موافقم

یهویی هم که میاد خونتون محلش نده

توی صحبت هاتون هم یجورایی توی لفافه بهش بفهمون که از آدمای دروغگو بدت میاد و ترجیح میدی باهاشون در ارتباط نباشی

دیگه هرچقدم پوستش کلفت باشه بالاخره از رو میره

اگر می بینید داره روتون اثر منفی میذاره   آروم آروم فاصله بگیرید با  مشغله داشتن و درس خو ...

سلام گومبولی حکیم☺️ یه راهنمایی میخوام. برای سالگرد عقدمون میخام برای شوهرم کادو بگیرم، و اولین کادویی هست ک میخام بهش بدم. حدود سه تومن دارم نمیدونم انگشتر طلا براش بگیرم یا نیم سکه؟

راهنمایی آزمون استخدامی. ترجمه حرفه ای، پاورپوینت و تدریس خصوصی
1335