2737
2734

زندگی زیباست حتی در سخت ترین لحظات

عشق زیباست حتی اگر در هیاهوی مشغله های زندگی کم به چشم بیاید 

آرزوهایم همه شور دارند و معنا و همگی چون نگینی تابناک در آسمان قلبم به وضوح میدرخشند

همه چیز با سختی هایش خوب و شیرین است

اما 

تا وقتی که تو مخاطب کلامم باشی.

همسرم عشق مهربانم دوستت دارم.

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

همین الان نوشتم گفتم شاید کسی بخواد به همسرش یا کسی یه جمله ی خوب بگه. به دردش بخوره.

خودمم الان واسه آقام خوندم بسی کیفور شد😂

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
2731
خوشبحالششششش به به

لطف داری عزیزم ممنون.😍😘