2726

چرا نداری

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نه عزیزم بذار ۴۵ 

خب تو که دیگه تا این جاشو رندگی کردی شوهر میخای چیکار 🤷‍♀️

به بچه فکر کردی اصلا 

به اینکه کمتر مردی پیدا میشه که ۴۰ ساله مجرد باشه

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔

نه عزیزم

هر وقت احساس نیاز کردی

و فرد مناسب رو پیدا کردی

میتونی ازدواج کنی

برای داشتن زندگی مشترک 

اهمیت اصلی اینه که فرد مقابلت همون کسی باشه که میخوای بقیه عمرت رو باهاش باشی

به سنم ربطی نداره

من‌ یه کودک درون شاد و شیطوون دارم به اسمویولت👩💜 لطفا باهاش مهربووون❤💖💗باشید😊

برای بچه دار شدن شاید اذیت کنه 

و اینکه چند تا بچه بخوای

وگرنه نه ازدواج هیچ سن خاصی نداره

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه

الان روشنفکرا میان میگن نههههه این سن تازه اوج جوانیه... 50 سالگی ازدواج کنی بهتره 😐

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖

مشکل قسمت بچه دار شدنش

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
خب اصلا پول جهاز و اينا رو ندارم. بعد اصلا خواستگار خوب هم ندارم. 

هر موقع مورده مناسبی اومد ازدواج کن

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
2706