2726
عنوان

دروغ بگيم :)

348 بازدید | 74 پست

اين تتو اين تاپيك فقط دروغ بگيد و چاخان ببنديد😂

باشد كه رستگار شويد😂

من ٢٠ سالمه وقتي ١٠ سالم بود ٥ قلو حامله شدم
بعد الان بچه هام ٦ سالشون 😂

(تو تاپيك ها خودتون جا ارزوهاتون جا نزنيد)😂

به بهترين خالي بند جوايز ارزنده اي اهدا ميشود😂ا

(اين تاپيك پارسال زدم ب نظرم دوباره نيازه چون چاخان خيلي زياد شده)

قضاوت فقط کار خداست...

😐😐😐

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من عاشق شوهرم بودم باهاش ازدواج کرده ام چون وضع مالیش خیلی بد بود خانواده ام جلوم واستادن گفتن نه با این ازدواج نکن خیلی مادرشوهرم پلید 😂😂

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

من مونا تهرانی ام بچه ها ولی بین خودمون بمونه😕

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                         وکاربران مرد قری🤢اصلا بعضی از مردای ایرانی هر جا برن به گند میکشن اونجارو وجود بعضیاتون اینجارو چرت تر تر کرده😐                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

عاشق شوهرمم🤧

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍

۱۸ سالمه کنکور رتبه ۵ کشوری آوردم.دانشگاه علامه دندونپزشکی میخونم.یه خاستگار سمج دارم که تاجره.واسه تولدم زدفور خریده برام.یه ویلا تو جنگل آمازون به نامم زده

وای خداااا  من چقد خوجلم     

۶۰ درصد کاربرای اینجا خیلی با شخصیتن

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش

من خیلیییییییی خوووشگلممممم 😈

ده تام بچه دااارم ولی روووی فرمم 😆😅😂

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

نی نیم داره تو دلم لگد میزنه

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

زیباترین بانوی جهانم همسرم قدش ۶متره بشدت خوش هیکل پولدار جذاب زن ذلیل ازخانوادش متفره فقط عاشق منه خانوادش آدمایه چندش وبی فرهنگن فقط همسر من لااونا فرق داره  یه کاخ دارم تو سعادت آباد امروز یه بنز کادو گرفتم با یه میلیارد پول به نظرتون چی بخرم باهاش

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2706