2733
2734
عنوان

سی سال به بالاها بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1990 بازدید | 179 پست
خدانکنه گلم....مطمئنم بهترین نصیبت دخترگل و باوقاری مث شما میشه 😍😍😍مرررررررررسی خواهری از دعای قش ...

😘😘😘😘😘

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا خواهرم هم سن شماس و شاغله و مجرده..مث شما سخت گیره

من یکی دوساله قصد ازدواج دارم قبل اون مشکلاتم زیاد بود ب ازدواج فک نمیکردم باید آدم زودتر به فکرش بیافته تا چند سال بعدش ازدواج کنه .ان شالله خواهرشما هم خوشبخت بشه😍

2731

من کارهایی رو میگم که انجام دادم و خدا رو شکر اصلا حسرت نمیخورم 

درسم رو خوندم تا مقطع بالا 

شاغلم و همسر خوبی هم دارم یکم خورده شیشه داره که خوب اون ذات همه ادماست دوتام بچه دارم ازدواجم به موقع بود تو 22 سالگی زایمانم به موقع درس و دانشگاه و کارمم به موقع الان فقط بچه داری یکم اذیتم میکنه که خوب چاره ای نیست و مشکلات اقتصادی که اونم دست من نیست وگرنه دلم ماشین پورشه میخواد و خونه دوبلگس 😍😍😍😍

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
2738
من یکی دوساله قصد ازدواج دارم قبل اون مشکلاتم زیاد بود ب ازدواج فک نمیکردم باید آدم زودتر به فکرش بی ...

ب سلامتی من مطمئنم با دل پاک و وقار و متانتی که شما داری بهترین نصیبتون میشه ان شاالله🙏🙏ممنون گلم ان شاالله😊☺

خدا جونم اسمت چه برکتی داره🤩
حتما حتما زبان بخووووووون زبان بخوووون زباااااان و باز هم زبان ورزش

زبان به چه دردی میخوره  من خودم ارشدم و زبانم اصلا به کارم نمیاد  ادم باید دنبال یه چیزی باشه که بکارش بیاد برا رشته من زبان به درد نخورد فقط کارگاه رفتم کارگاههای مختلف روانشناسی 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
هدف زیاد دارم ولی متأسفانه هیچکدومو ادامه ندادم یعنی شرایطشو ندارم

کارهایی که تا به حال کردی چیا بودن؟

توصیه من حتما برا خودت درامد داشته باش

جمله ای زیبا از جرج برنارد شاو که کنایه ایه به صحبت و دعوا کردن با انسان هایی که اونقدر پست هستند که نباید باهاشون بحث یا جدل کرد: هیچ وقت با یک خوک کشتی نگیر، چرا که تو لجن مال میشوی و او لذت می برد! 
زبان به چه دردی میخوره  من خودم ارشدم و زبانم اصلا به کارم نمیاد  ادم باید دنبال یه چیزی ب ...

زبان به نظر من و با تجربه من به همه درد میخوره

مخصوصا اگه تا تهش بری اگه از ایران نخوای بری میتونی بری اموزش بدی از مهد كودك تا اموزشگاه بزرگسال تا خصوصی همه جا میخوان

ب سلامتی من مطمئنم با دل پاک و وقار و متانتی که شما داری بهترین نصیبتون میشه ان شاالله🙏🙏ممنون گلم ...

شما خیلی لطف داری عزیزم موفق باشی گلم😘😘😘🌸🌸🌸🌸

2706