2737
2734

هفته 27 بارداریم الان شربت خوردم خیلی یواش تکون میخوره هفته 25 و اینا ک بودم ماشاءالله همچین تکون میخورد ک چی الان تکون میخوره خیلی یواش چیکار کنم چیز شیرینم خوردم درازم کشیدم فایده ندارع ؟؟ خیلیم میخوابم امکانش هس از خوابم باشه یا نه تنبله

نی نیم بدنیا اومد😍 خداروهزارمرتبه شکر. برا سلامتیش میشه صلوات بفرستین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من هفته 21 هستم ولی هنوز نی نیم تکون نمیخوره😒

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
وقتی بزرگ بشه  خیلی جا نداره واسه تکون خوردن

عزیزم هنوز ک خیلی بزرگ نشده ک هنو هفته 27 . بهداشت گف از این هفته مواظب تکوناش باش 

2738

عزیزم طبیعیه اصن بعضی اوقات جنین بی حال ترو خستس اگ 4 تا تکون میخوره توی دوساعت این طبیعی نگران اروم بودنش و اینکه قبلا محکم تر بوده نباش خیلی تا هفته اخر برات اینجور پیش میاد ک 2 روز یهو اروم باشه 

اره دقیقا خیلی اروم. 

اشکالی نداره ، جاش تنگ شده 

فقط هواست باشه حتما تکون بخوره

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
اوخی نی نی منم دقیقا تو همون هفته اینجوری شده بود ،نگران نباش چیزی نیست هرچند من خودم اون موقع از نگ ...

چیکار میکردی ؟؟؟ 

پسر من کلا کم تکون میخورد همیشه نگران بودم ماه آخر همش تست nst ازم می‌گرفت ن

پسر من از وقتی وارد 27 هفته شدم اینجوری شده انگار مثل ماهی شده یواش و اروم قبلش ک فقط میگفتی ميخواد از شکمم بزنه بیرون

2706