2703
2553
عنوان

بچه ها تابلوفرش دستبافت بخرم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2501 بازدید | 42 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه چرا ۴ تومن بدی بزنیش به دیوار که چی بدش یه تیکه طلا البته سکه بخری که بهتره اینان که واست میمونن ...

شوهرم موافق خرید طلا نیست. برای طلا پول نمیده اما برای خونه خرج میکنه

ترجمه تضمینی، پاورپوینت و تدریس خصوصی
شما مبلمان خونه ت حتما کلاسیک هست. من اسپورته و نمیشه زیاد این چیزا رو بذارم

خونه من هم کلاسیکه هم اسپورت هم سنتی تلفیقی کار کردم هر کی میاد میگه شیکه هیچی بی ارزش نخریدم تا ساعت خونم و مینا کاری و خاتم گرفتم و فرشامم همه قالیچه دستباف همه شونم بخوام یه روز عوض کنم اگه بخوام تغییر بدم ازم با مبلغ بالاتری میخرن

2456

گلم من ۲ تا تابلو فرش دستباف تو جهازم داشتم این اطمینانو بهت میدم انقددددددررررر چشم‌نوازهذو تو هر گرش هنرو می بینی هییییییچچچچچچ وقققققتتتتتت نمی زنه زیر دلت و عادی نمیشه ، همیشه یا چیزی نخرین یا اگه می خرین کار نفیس و عمری بخرین❤️❤️❤️❤️

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
خودت تابلو فرش و بباف که هزینه اش کمتر میشه البته اگه حوصله شو داری

وآآااااااااااای همینمم مونده 😭😭 خیلی سخته

2714

تابلو فرش من دو سال پیش دستباف ۴ تومان میدیدم الان فک نکنم مناسب گیرت بیاد مگه اینکه کار کرده بخری ببین من رفتم اصفهان لوازمم و خریدم و اومدم یه گلاب پاش یه متری تقریبا سه سال پیش قبل عروسیم خریدم ۵۰۰ یک سال و نیم پیش قیمت کردم دو تومان الان فک کنم ۶ تومان باشه جنسش برنج هست خیلی هم سنگینه 

تابلو فرش من دو سال پیش دستباف ۴ تومان میدیدم الان فک نکنم مناسب گیرت بیاد مگه اینکه کار کرده بخری ب ...

سایزای متوسط چهار پنج تومنه. البته گرونتر هم داره. آفرین،  چه خوب، وسایل برنج کیلویی ميفروشن؟ 

من از شیشه و کریستال و چینی بدم میاد بنظرم لوازم خونه باید خوب و اصیل و کار دست باشه کم بخره ادم ولی ...

آخه ملیح وسایل پذیرایی هم لازمه  همه رو نمیشه برنز و نقره گرفت. الان ک قیمتا سر ب فلک کشیده، قبلا میشد

سایزای متوسط چهار پنج تومنه. البته گرونتر هم داره. آفرین،  چه خوب، وسایل برنج کیلویی ميفروشن؟&n ...

نه من کیلویی نخریدم حتی واسه اجیل و میوه و شیرینی هم برنج خریدم خیلی هم شیکه واسه کاسه اجیل هم ۱۲ تا ظرف پایه دار خریدم شبیه پرنده است خیلی زیبان واقعا هر کی میاد خونم میگه چقد ظرفاتون شیکه از علاالدین تا چراغ گردسوز و صندوقچه و چراغ نفتی خوراک پزی اینا رو هم خریدم تو خونمه واقعا دوسشون دارم بعد این مدت هر روزم با ارزشتر میشن 

2706