1421
1389
عنوان

بچه ها تابلوفرش دستبافت بخرم؟؟

251 بازدید | 42 پست

قیمتش 4 تومن ب بالاست. از طرفی ارزشش حفظ میشه و از طرف دیگه هر چیزی بعد از چند وقت دل آدمو میزنه.، بعنوان پس انداز هم نمیشه چون راحت فروش نمیدن. پولدار هم نیستیم که بگم مبلغش مهم نیست. نمیدونم هزینه کنم یا نه؟ 

ترجمه تضمینی، پاورپوینت و تدریس خصوصی

هیولای پخش لوازم  آشپزخانه رو بشناسید

1390

عزيزم من عاشق تابلوفرش دستبافم و فرش دستباف 

بنظرم خيلي ارزش داررنن عاشقشونم 

اصلا هم دلو نميزنهههه من چن تا دارم عاشقشونمممم

هميشه بهم ميگه اخم كه ميكني نفس كشيدن برام سخت ميشه اشكات كه مياد ديگه نفسمو باخودش ميبره.... نميخوام اسير بمونم زير اون بارون چشمات     تو بگو چجوري رد شم از ميون ابر اخمات   هيچوقت چشماتو ازم نگير انيتا وقتي تو چشمات زول ميزنم زمان وايميسته اون موقعس كه ديگه نميتونم خودمو كنترل كنم...

من چند سال پیش خریدم یه تومن خیلی دوسش دارم اگه واسه پس انداز میخوای طلا بگیر نه تابلو

فقط 26 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
بعنوان پس انداز ميخوايي يه تيكه طلا بخر 

آخه شوهرم موافق خرید طلا نیست. همش فکر میکنه پول اضافی رو باید باهاش طلا خرید

1394

تابلو فرش دستبافت هیچوقت قدیمی و تکراری نمیشه 

پشیمون نمیشی از خریدش

خیلی خوبه 

بهشت و دوزخ ما دراین جهان در دستان خود ماست.نیکی پاسخ نیکی است و بدی سزای بدی،نتیجه زندگی ماحاصل اعمال ماست.زرتشت
من تمام تزیینی های گنجه و پذیراییم نقره ان و برنج اشپزخانه هم مس الان فقط ظرفام از دو سال پیش که خری ...

شما مبلمان خونه ت حتما کلاسیک هست. من اسپورته و نمیشه زیاد این چیزا رو بذارم

خودت نمی تونی ببافی من زندایی خودش میبافت تو سه چهار جلسه فک کنم به یکی دونفر یاد داد

بشینی پاش سه ماهه تمومه ولی تموم که میشه میبینی همش هنر خودته خیلی به نظرم باید حس قشنگی باشه

خفته ها... زنگ چیز خوبی نیست.                                    شیشه ها...سنگ چیز خوبی نیست.                                       وصله ها را به من بچسبانید...به شما انگ چیز خوبی نیست.                                                                                                 آیی عاشق نشو نمیدانی که... دل تنگ چیز خوبی نیست.                                                                                              گفته بودی جنگ یعنی چه؟... پسرم جنگ چیز خوبی نیست
1387
من تمام تزیینی های گنجه و پذیراییم نقره ان و برنج اشپزخانه هم مس الان فقط ظرفام از دو سال پیش که خری ...

مبارک عزیزم 

معلومه خوش سلیقه ایی😍

بهشت و دوزخ ما دراین جهان در دستان خود ماست.نیکی پاسخ نیکی است و بدی سزای بدی،نتیجه زندگی ماحاصل اعمال ماست.زرتشت

خودت تابلو فرش و بباف که هزینه اش کمتر میشه البته اگه حوصله شو داری

میشه اول برای حاجت خودتون وبعد برای برآورده شدن حاجت من دوتا صلوات بفرستین خیلی محتاج 😢به دعاهاتون هستم.
نه چرا ۴ تومن بدی بزنیش به دیوار که چی بدش یه تیکه طلا البته سکه بخری که بهتره اینان که واست میمونن ...

شوهرم موافق خرید طلا نیست. برای طلا پول نمیده اما برای خونه خرج میکنه

شما مبلمان خونه ت حتما کلاسیک هست. من اسپورته و نمیشه زیاد این چیزا رو بذارم

خونه من هم کلاسیکه هم اسپورت هم سنتی تلفیقی کار کردم هر کی میاد میگه شیکه هیچی بی ارزش نخریدم تا ساعت خونم و مینا کاری و خاتم گرفتم و فرشامم همه قالیچه دستباف همه شونم بخوام یه روز عوض کنم اگه بخوام تغییر بدم ازم با مبلغ بالاتری میخرن

گلم من ۲ تا تابلو فرش دستباف تو جهازم داشتم این اطمینانو بهت میدم انقددددددررررر چشم‌نوازهذو تو هر گرش هنرو می بینی هییییییچچچچچچ وقققققتتتتتت نمی زنه زیر دلت و عادی نمیشه ، همیشه یا چیزی نخرین یا اگه می خرین کار نفیس و عمری بخرین❤️❤️❤️❤️

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
1391