2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه خانمی انجام داده بود حتی عکس بعد عملشم گذاشت که عفونت کرده بود🙄🙄میگفت راضی نیستم دکترشو نفرین میکرد واین که بعد یه ماه هنوز خوب نشده

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
2728
یه خانمی انجام داده بود حتی عکس بعد عملشم گذاشت که عفونت کرده بود🙄🙄میگفت راضی نیستم دکترشو نفرین م ...

واقعا ؟؟ با لیزر عمل کرده بود؟؟ شاید دکترش خوب نبوده

واقعا ؟؟ با لیزر عمل کرده بود؟؟ شاید دکترش خوب نبوده

نمیدونم زیاد تو جزئیاتش نرفتم عکسو دیدم حالم بهم خورد ولی بخیه داشت لیزر نبود ...

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
یه خانمی انجام داده بود حتی عکس بعد عملشم گذاشت که عفونت کرده بود🙄🙄میگفت راضی نیستم دکترشو نفرین م ...

چه آدم بی حیایی بوده 😷😷😷😷🤧🤧

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

عزیزم هرکی میخاد عمل کنه بهش بگم ک قشنگ باید قید یک‌ماه از زندگیتو بزنی درد کم داره اما مراقبت به شددتتت تا سه هفته قطعا نمیتونی بشینی هفته اول راهم زیاد نمیشه بری فقط دراز کشیده حدود یه ماه شلوار نپوشی مگر اینکه دامن شلواری مراقب بخیه ها باشی همیشه خشک باشه عفونت نکنه 

دیگه سوالی هست؟

17/3/99 از تو دلم رفتی کاش 17/3/400 تو بغلم باشی
عزیزم هرکی میخاد عمل کنه بهش بگم ک قشنگ باید قید یک‌ماه از زندگیتو بزنی درد کم داره اما مراقبت به شد ...

عزیزم ی سوال دگ میشه بپرسم شما با لیزر عمل کردین گلم؟ یا جراحی شدین

2706