1147
1341

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

یه خانمی انجام داده بود حتی عکس بعد عملشم گذاشت که عفونت کرده بود🙄🙄میگفت راضی نیستم دکترشو نفرین م ...

واقعا ؟؟ با لیزر عمل کرده بود؟؟ شاید دکترش خوب نبوده

1350

عزیزم هرکی میخاد عمل کنه بهش بگم ک قشنگ باید قید یک‌ماه از زندگیتو بزنی درد کم داره اما مراقبت به شددتتت تا سه هفته قطعا نمیتونی بشینی هفته اول راهم زیاد نمیشه بری فقط دراز کشیده حدود یه ماه شلوار نپوشی مگر اینکه دامن شلواری مراقب بخیه ها باشی همیشه خشک باشه عفونت نکنه 

دیگه سوالی هست؟

1334
عزیزم هرکی میخاد عمل کنه بهش بگم ک قشنگ باید قید یک‌ماه از زندگیتو بزنی درد کم داره اما مراقبت به شد ...

عزیزم ی سوال دگ میشه بپرسم شما با لیزر عمل کردین گلم؟ یا جراحی شدین

1226
اصلاااا باور نکن واقعا اینجوری نیس اگه سرکار میری اینا کم کمش یه هفته مرخصی میخای عزیزم

سرکار نمیرم اما تو خونه هم نمیتونم همش دراز باشم کار نشستنی زیاد دارم..موقع نشستن درد احساس میشه ک گفتین نمیشه زیاد نشس؟❤❤❤

سرکار نمیرم اما تو خونه هم نمیتونم همش دراز باشم کار نشستنی زیاد دارم..موقع نشستن درد احساس میشه ک گ ...

اولا هفته اول به بخیه ها فشار میاد ممکنه باز بشه بعدشم هفته بد اینا اذیتی اصلاااا نمیشه بشینی عززیزم دکتر که ب من گف تا یه ماه رعایت بشه