2733
2734
عنوان

دکتر زنان خوب واسه دوران بارداری

63 بازدید | 4 پست

سلام دوستای گلم،من هفته ۱۱ بارداری هستم اگه ممکنه یه دکتر خوب معرفی کنید که خوش اخلاق و با حوصله باشه و ویزیت تک نفره داشته باشه،دکتر من خانوم شکوفه رفیعی هستن ولی بخاطر اینکه ویزیت چند نفره دارن و خیلی شلوغه و فقط صبحها ویزیت دارن و بخاطر شلوغی مطب خیلی وقت نمیذارن میخوام عوضشون کنم،اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

خداجونم ایمان دارم که همه چی به خواست تو هست،راضیم به رضای تو  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ژیلا عابدی اصل بیمارستان بهمن خیلی شلوغه اما تکی می بینه و بسیارررررررررررررر خوش برخورد و خوش اخلاقه

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
2731
ژیلا عابدی اصل بیمارستان بهمن خیلی شلوغه اما تکی می بینه و بسیارررررررررررررر خوش برخورد و خوش اخلاق ...

ممنون عزیزم،ولی من شیراز عستم،فراموش کردم تو تایپیکم بنویسم

خداجونم ایمان دارم که همه چی به خواست تو هست،راضیم به رضای تو