2733
2734

سلام من سه ماه و۱۵روزه غده لتفاوی گردنم متورم شده اول رفتم پیش دکترحلق وگوش وبینی وجراح سروگردن گفت یه ماه دیگه صبرکن اگه خوب نشه نمونه برداری مینویسم یه ماه گذشت هیچ تغییری نکردنمونه برداری نوشت منم برای پس فرداوقت نمونه برداری گرفتم، بعدش شوهرم گیردادکه برم پیش دکتر غدد،دکترغددهم آزمایش پلاسمانوشت منفی بود معرفی کردمتخصص عفونی،دکترعفونی رفتم عکس ازسینه سونوازشکم نوشت و۴تاپینیسیلین ویه مقدارقرص گفت۱۰روزدیگه خوب نشی منم نمونه برداری مینویسم،الان یه مطلب خوندم نوشته بود نمونه برداری باسوزن ممکنه باعث پخش سرطان بشه و۷روزبعدنمونه برداری بایدبیمارجراحی بشه  بخاطرهمین دوراهی موندم ازطرفی میترسم برم بدترشم ازیه طرف میترسم نرم کل غده هام درگیربشه😢😢

موندم برم یانرم

راستی پیش دکترخون وسرطان هم رفتم اون هم بعددیدن سونوهام گفت برو تابهمن ماه صبرکن بهمن ماه یه سونو بگیربیاربده به من تابهمن صبرکنم دیرنمیشه؟؟

هرکدوم یچیزی میگه

نمیدونم این چه مرضی بود سراغ منه بدبخت اومد ،فقط نگران بچه هامم😔😔اگه میخواستم همچین چیزی بگیرم چراقبل اینکه بچه دارشم سراغم نیومداخه😢فقط نگران بچه هامم

...اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم وقتی دکتر گفت نمونه برداری برو انجام بده دیگ دکتر یه چیزی میدونه پیگیری کن

من آن شــــیخ سیــــــه روز ک در آخر عمـــر لــــای موهای تـو گـــم کرد خداوندش را💑💏
2728

انشالله هیچی نیست ولی اگه زودتر پیگیری کنی بهتره عزیزم

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)

انشالله ک چیزی نیست بد ب دلت راه نده 

أَمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَكْشِفُ السُّوءَ 

ببین اگه سرطان بود از خون نشون میداد تامام

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
اگه به ماهر بودن دکترت شک نداری هرکاری میگه انجام بده. توکل به خدا ایشالا که مشکلی نیست زود خوب میشی

فوق تخصص خون وسرطان که ماهرگفت برو تابهمن صبرکن ،،ازاون طرف هم جراح سروگردن  دکترصالح محبی هم معروفه که نمونه برداری نوشت گفت چون حالت خوبه بروپیگیرشو ولی نمیگم حتماامروز برواورژانسی نیست

2738
ببین اگه سرطان بود از خون نشون میداد تامام

میگن بانمونه برداری معلوم میشه!مگه بالزمایش خون هم متوجه میشن؟دکترعفونی ازمایش خون نوشته ولی گفت فعلانده اول امپولاروبزن ببینیم چی میشه،زدم ولی تغییری نکرده

فوق تخصص خون وسرطان که ماهرگفت برو تابهمن صبرکن ،،ازاون طرف هم جراح سروگردن  دکترصالح محبی هم م ...

زودتر نمونه برداری انجام بدی خیال خودت راحت تر میشه. پشت گوش ننداز بنظرم انجام بده 

میگن بانمونه برداری معلوم میشه!مگه بالزمایش خون هم متوجه میشن؟دکترعفونی ازمایش خون نوشته ولی گفت فعل ...

بله با از خون معلوم میشن

نمونه که فقط برای سرطان نیست میخوان ببینن توده جنسش چیه قرص مرتبط بده

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
 زودتر نمونه برداری انجام بدی خیال خودت راحت تر میشه. پشت گوش ننداز بنظرم انجام بده 

دوس دارم انجام بدم این سه ماه من پیرشدم ازبس غصه خوردم بچه شیرخواره هم دارم شیشه نمیگره یه ماهه دارم تلاش میکنم موفق نشدم بهش شیشه بدم 

2706