1147
1267
عنوان

اخرین حرفاتون با آقاهه+ اسکرین شات

28359 بازدید | 455 پست

آخرین حرفاتون باشوهرتون توی پیام

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر عروسیمه انشاالله درست دربیاد توروخدا واسه اینکه زودتربرم سرزندگیم واسم صلوات بفرستین❤عاشقتم باتموم وجودمE

من شوهرم دارم با اقاهه حرف نمیزنم 😂😂😂

اگه مخالف کامنت منی ریپلای نکن تا نشورمت من اصلا بها نمیدم بهت عقده های زندگیتو سر من خالی کنی پس  ساکت رد شو برو من خودمم بی اعصاب ترینم

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

1258
1274

شوشو کم بود آقاهه هم اضافه شد

سرِ بچه هاتونـو از سانروف بیرون نیارید،، شاید یکی بچَش سَـر نداشته باشـه                                   ~•جوانــه میزنم به روی زخـم بر تنـم فقط به حکم بودنم که من زنـم زنـم زنــــم ~•                                                                                                                           {محض رضای خدا !! روشن فـکری فحشه؟•؟}                                                                                     
1257

زنان یک جامعه را محدودکنید آنهارا توسری خور و حقیرکنید تمسخرشان کنید کاری کنید تا بزرگترین آرزویشان ازدواج باشد بلایی بر سر آنهابیاورید تا از اجتماع بترسد تخم تفکری در ذهن پدرانشان بکاریدتا ایمان بیاورند دخترانشان را در قفس پرورش دهند کتاب,علم،قلم و چکش را از دخترانشان بگیرید و به جای آن ملاقه و سوزن دستشان بدهید با جوانانشان‌کاری کنید تا ازجنس مخالفشان دورباشند ولی تمام تفکرشان پیش آنها باشد هرکس برای آزادی زنان تلاش کرد را بنده شیطان و دشمن خدابنامید ک او دشمن ما و ما خدای زمین هستیممن تضمین میدهم چنین جامعه ای هزارسال هم بگذرد پیشرفت‌نخواهدکرد (چگونه‌جهان‌را‌ اداره‌کنیم‌ چرچیل)
 اسکرین بدیم یعنی؟

آره عزیزم

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر عروسیمه انشاالله درست دربیاد توروخدا واسه اینکه زودتربرم سرزندگیم واسم صلوات بفرستین❤عاشقتم باتموم وجودمE
1280