2726
عنوان

سونو ان تی

1502 بازدید | 6 پست

سلام این ازمایش ان تی منه میشه بهم بگید نتیجش چطوره

ای زیباترین خالق، هزاران بار سپاس لایق توست و من نمی‌توانم نعماتت را نام ببرم. بخاطر زیباترین تکرار این دنیا که بیداری‌ست، بخاطر حال خوبم، بخاطر اینکه در هر لحظه به جای اینکه مچم را بگیری، دستم را می‌گیری و بالا می‌کشی، بخاطر تمام داشته‌هایم، بخاطر هر آنچه که ندارم و ایمان دارم که اگر خیر و صلاح من در آن باشد تو خود به من می‌بخشی، بخاطر اینکه مسیر را برام روشن می‌کنی و راه را به من نشان می‌دهی، بخاطر اینکه خانواده‌ام در کنارم هستند، بخاطر دوستان خوبم که دوستشان دارم و دوستم دارند، تو را شکر می‌کنم

ای زیباترین خالق، هزاران بار سپاس لایق توست و من نمی‌توانم نعماتت را نام ببرم. بخاطر زیباترین تکرار این دنیا که بیداری‌ست، بخاطر حال خوبم، بخاطر اینکه در هر لحظه به جای اینکه مچم را بگیری، دستم را می‌گیری و بالا می‌کشی، بخاطر تمام داشته‌هایم، بخاطر هر آنچه که ندارم و ایمان دارم که اگر خیر و صلاح من در آن باشد تو خود به من می‌بخشی، بخاطر اینکه مسیر را برام روشن می‌کنی و راه را به من نشان می‌دهی، بخاطر اینکه خانواده‌ام در کنارم هستند، بخاطر دوستان خوبم که دوستشان دارم و دوستم دارند، تو را شکر می‌کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظر منم خوبه. اگه میخوای بیشتر مطمن بشی با دکتر زنانت مشورت کن عزیزم ببین نظر ایشون چیه. بنظرم سونوهاتو جاهای سطح بالا و مجهز انجام بده. مثلا من خودم مرکز دکتر شاکری توی خیابان بخارست همه سونوهامو انجام دادم. آدرس سایتش  www.shakeri.ir
من سوال کردم گفتن از همه قدیمی تره 

2728

سونوگرافی ‎دکتر حسین صدری با بیش از 25 سال سابقه درخشان

آدرس مطب جدید دکتر صدری: تهران،شریعتی،سیدخندان،خیابان خواجه عبدالله انصاری،نرسیده به چهارراه ابوذر، پلاک ۱۵۶

⚫متخصص رادیولوژی، سونوگرافی جنین و بزرگسال

📌سونوگرافی جنین

📌سونوگرافی نوزاد و مادران

📌سونوگرافی بزرگسالان

📌سونوگرافی زنان و زایمان

📌عکس رنگی رحم بدون درد

لینک سایت رسمی دکتر صدری:

https://www.instagram.com/dr_sadri.ir/

http://dr-sadri.ir/

گلم جنسیت بچه تون ۱۰۰٪ شد؟ پسره؟ میشه از اقدامتون بگین؟ 

سلام گلم اره انومالی هم تایید کرد گفت پسره .میدونی عزیزم من دو سال بود باردار نمیشدم با این که عکس رنگی و کلی داروی محرک خوردم گفتن سالم سالمی فقط پیش مامای خونگی که میرفتم میگفتن عفونت شکمی زیاد داری دور و بر رحمت خیلی عفونته دست میذاشتن متوجه میشدن میگفت این عفونته جلو بارداری رو گرفته منم ۱ سال زیر نظر داروهای گیاهی اینا بودم ولی نشد اخرش مادرم گفت بیا نون کلاغ رو امتحان کن منم ۵ شب پشت سر هم بعد پاکی پریودم جوشوندشو رو نوار بهداشتی گرماگرم به خودم میگرفتم میذاشتم همون ماه هم روز 16 قاعدگیم شب جوش شیرین تزریق کردم شوهرم قهوه خورد و اقدام رفتم فردا شبش هم همینطور دقیقا فقط یادمه اون ماه خیلی امید نداشتم کلا بی خیال بودم تو اقدامام .ولی گرمی جات زیاد خوردم تو اون دوسال و حتی بعد حاملگیم تا ۳ ماه به توصیه اشنا فلفل سبز تند خوردم