2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
بلاخره اولین نفر شدم تو تاپیکت    

نچ. نشدی😂😂😂

چه میکنی با عروست؟

دیدی که سخت نیست ... تنها بدون من؟        دیدی که صبح می شود ... شبها بدون من ؟    این نبض زندگی ... بی وقفه می زند!               فرقی نمی کند ... با من ... بدون من ...!         دیروز گرچه سخت ... امروز هم گذشت ...      طوری نمی شود... فردا بدون من ...!
2714

عزیزم به من یاد میدی چجوری لینک بفرستم؟من‌تازه اومدم هیچی بلد نیستم

چجوری لینکه تاپیکمو پیدا کنم؟

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌸👇     لینک تاپیک های مفید🔗    ❤خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤یا ابوالفضل العباس ادرکنی💚یا رقیه💚یا علی اصغر🤩💚

بلد نیستم پست کنم. تاحالا انحام ندادم

یکی از خودمه. 

یکی هم یه صنوبری هست روانشناسی گذاشته

یکی هم هست درمورد نجوم گذاشته.

یکی هم رمان  مادر شدن عجیب من.

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 

افرین 

چه تاپیک خوبی 

من تاپیکای شمارو دنبال میکنم مفیده 

یه تاپیکی هم هست صرفه جویی در هزینه ها اونم واسم خوب بوده 

بقیم که متاسفانه خاله زنکی

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   
عزیزم به من یاد میدی چجوری لینک بفرستم؟من‌تازه اومدم هیچی بلد نیستم چجوری لینکه تاپیکمو پیدا کنم؟

بالاي تاپيك كه بزرگ نوشته شده دسستتون رو نگه داريد و گزينه كپي رو بزنيد و بياييد اينجا انگششتون رو توي فضاي خالي بزاريد و paste كنيد

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 

فعلا اینارو پیدا کردم بستکی به علایقت داره من روانشناسی دوست دارم بیستر دنبال روانشناسی ام.

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 
2706