عنوان

کیا مثل من حامله ان و تنهان؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1551 بازدید | 34 پست
من حامله ام،بخاطر شغل شوهرم و پدر شوهرم اومدیم یه شهر دیگه،با مامانم اینا هفت ساعت فاصله دارم،همش خو ...

بمیرم الهییی بخدا من همه نزدیکمن ولی هیچ کس محلم نمیده منم عین تو خیلی حالتو میفهمم خیلی😭😭😭

عزیزم منم ماه هشتم بارداریمم بارداری سختی داشتم از اولش که خونریزی و لوه بینی داشتم تا این اواخر که ...

درد من بیشتر از تو نیست کمتر از تو هم نیست من همه اطرافیانم هستند حای خانوادم ولی منم عین تو استراحت مطلقم دلم خونه با حرفاشون کمک نکردناشون زحگخم زبوناشون اهمیت ندادناشون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم منم دقیقا حس و حال شما رو دارم امروز صبح از بی کسی و تنهایی خودم کلی اشک ریختم مادرم اصلا زنگ ...

دقیقا منم عین تو میانم یه کاری واسه آدم‌میکنن همش زخم زبون همش ناراحتی ایجاد کردن همش منت منم دلم نمیخواد واسه زایمانم کسی بیاد...منم انقدر صبح گریه کردم چشمام باز نمیشه خیلی بده تازه من پدرو مادرم از هم جدا شدن دردم بیشتره بخدا حالتو کامل میفهمم منم بی محبتی زیاد دیدم از همشون سیرم

عزیزم منم روحیه ام قوی بود در حدی که کلا سالی ۲بار هم اطرافیانمو نمیدیدم مشغول کار و زندگیم بودم الا ...

حق داری بخدا

منم اوایل حاملگیم حالم انقد بد بود ک نگو یکی نبود اب دستم بده بیشتر حالت تهوعمم از گشنگیم بود

در صورتی ک خواهرم حامله شد همش خونه مامانم بود و اونا جمعش میکردن

اما من دست تنها بودم و واس ی بشقاب غذا گریم میگرف

خ بد بود

خدایا مارو زودتر به زندگی کثافت و چرکولی قبل برگردون
2728
حق داری بخدا منم اوایل حاملگیم حالم انقد بد بود ک نگو یکی نبود اب دستم بده بیشتر حالت تهوعمم از گشن ...

منم اوایل خیلی این حالو تجربه کردم کی دید واقعا هیچ کس من فقط زار میزدم...هیچ کدومشو یادم‌نمیره میخام حتی با خانوادم قطع رابطه کنم😭😭

منم اوایل خیلی این حالو تجربه کردم کی دید واقعا هیچ کس من فقط زار میزدم...هیچ کدومشو یادم‌نمیره میخا ...

منک از همه بدم اومده😑هیچکس درک نمیکنه ک ما تو چ شرایطی ایم 

تازه گاهی شوهره خودمم انتظاره خدمات عالی داره ازم همه ب کنار از این بیشتر زورم میگیره

کلا تا الان خ حرص خوردم اما دیگ دلم نمیخواد با کسایی ک حالمو دیدن اما کمک حالم نبودن رفت و امد داشته باشم

منک از همه بدم اومده😑هیچکس درک نمیکنه ک ما تو چ شرایطی ایم  تازه گاهی شوهره خودمم انتظاره خدم ...

من که امروز از دست مامانم کلی زار زدم جیغ زدم واقعا دیگه تحملشو ندارم حتی دلم نمیخواد ببینمش😭

من که امروز از دست مامانم کلی زار زدم جیغ زدم واقعا دیگه تحملشو ندارم حتی دلم نمیخواد ببینمش😭

اگه میبینی ندیدنش بت ارامش میده و اعصابتو اروم میکنه قطع رابطه کن یا ام ی مدت نه برو خونش ن زنگ بزن

کاری ک حالتو خوب میکنه رو انجام بده

اگه میبینی ندیدنش بت ارامش میده و اعصابتو اروم میکنه قطع رابطه کن یا ام ی مدت نه برو خونش ن زنگ بزن ...

یه مدت اینکارو کردم ولی فایده نداره میدونم...الانم واسه زایمانمم تنهام خلی دلم گرفته اصلا درکم نمیکنه هیچی خاموادش مهم تر از منه واقعا خیلی دلم شکست خیلی کل عید یه خبر ازم نگرفت حیف تمام محبت هام دلم میگیره که باید جلو خانوادم بگم مامانم میاد کارامو میکنه تنها نیستم خوشحالم حالم خوبه...

یه مدت اینکارو کردم ولی فایده نداره میدونم...الانم واسه زایمانمم تنهام خلی دلم گرفته اصلا درکم نمیکن ...

وقتی اونا واس ت ارزش قائل نیستن ی زنگ نمیزنن ت چرا ارزش قائل باشه

میدونم تمام نگرانیت زایمانته

اما خدا همراهته مطمئن باش

بعدشم ک نینیت میاد سرت گرمه

وقتی اونا واس ت ارزش قائل نیستن ی زنگ نمیزنن ت چرا ارزش قائل باشه میدونم تمام نگرانیت زایمانته اما ...

امروز صبح اگه بدونی چیا شنیدم خودش گفت امروز میاد کمکم با کلی البته منت ولی گفتم باشه بیا...کلی حرف شنیدم حتی زنگ نزد منو آروم کنه منم دیگه زنگ نزدم...حتی تصمیم گرفتم اومد خونم درو روش باز نکنم انقدر دلگیرم ازش بقیه از دیگران میکشن من از خانوادم...😭

امروز صبح اگه بدونی چیا شنیدم خودش گفت امروز میاد کمکم با کلی البته منت ولی گفتم باشه بیا...کلی حرف ...

حالا اومد کمکت یا ن؟؟؟؟

نه دیگه پیش خانوادش بود زنگ زدم صداهاشونو شنیدم چیا میگفتند درموردم😭😭😭

بابا دختر کات کن

خیلی اعصاب داری ک هنوز قطع رابطه نکردی

2706