1147
1273

۱- در خوردن غذا با او همکاری کنید.

۲- کانال‌های تلویزیون را شما عوض کنید.

۳- موقعی که همسرتان مشغول تمیز کردن زمین و جارو کردن است، پایتان را بلند کنید که زیر پایتان را نیز جارو بکشد.

۴- با آواز خواندن در حمام، موجبات شادی همسر دلبندتان را فراهم آورید.

۵- وقتی همسرتان در آشپزخانه مشغول پخت غذاست، گاهی به آشپزخانه سرزده و با ناخونک‌زدن به غذا به او در پخت غذای خوشمزه‌تر و لذیذتر مشاوره دهید.

6- موقع پاک کردن سبزی، زن‌تان را تنها بگذارید تا بتواند در آرامش و با تمرکز، سبزی‌ها رو پاک کند.

7- موقعی که خانومتان در حال پاک کردن شیشه ها هست از پشت شیشه شکلک دربیارید تا خستگی اش در برود..

من از همین‌جا از همه‌ی آقایونی که اینقدر تو خونه به خانوماشون کمک می‌کنند، تشکر می‌کنم.😜😜😜

نشر دهید تا همه‌ی مردان به وظایف خود آشنا شوند.😌

🔷️در عجبم از رفتار زنان،که از خدای به این بزرگی، فقط"یک شوهر"میخواهند، و از شوهر به آن درماندگی، "همه دنیا را"  😂😂

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1279

😐😐آقاشون جنتلمنه جنتملنه😐

شیخی به زنی فاحشه گفتا مستی ؟   هرلحظه به دام دگری پابستی؟       گفتا شیخا هر آنچه گویی هستم       ایا تو چنانکه مینمایی هستی؟😏       حکیم خیام
1274

خانما چتونه این یه پست شوخیه داره شوخی میکنه نخورینش😐

شیخی به زنی فاحشه گفتا مستی ؟   هرلحظه به دام دگری پابستی؟       گفتا شیخا هر آنچه گویی هستم       ایا تو چنانکه مینمایی هستی؟😏       حکیم خیام

البته که کار خونه وظیفه زن نیست و کلمه درست مشارکت هست🙂چگونه در کار خانه مشارکت کنیم👌🏻

⚠️ هشدار این امضا حاوی مطالب مهمی میباشد⚠️ دوست عزیز اگر من در تاپیکی کامنتی میدم دو حالت داره یا بر اساس اطلاعات و مطالعاتمه که در این صورت شما حق نداری کامنتم رو نقد کنی مگر اینکه اطلاعاتت از من بیشتر باشه و من ازت یاد بگیرم. یا نظر شخصی منه که اینو دیگه اصلا نباید باهاش مخالفت کنی چون این صرفاااا نظر منه و برای من قابل احترامه ممکنه برای شما نباشه اما این مخالفت رو پیش خودت نگه دار چون من علاقه ای به دونستن نظر شما ندارم😇دوست جان اینجا شما تنها اطلاعاتت از یه کاربر همون چيزای محدودیته که خودش خواسته شما بدونی! نه بیشتر... پس به هیچ وجه حق قضاوتش رو نداری... قضاوت برای کسیه که همه چیز رو بدونه و مسلما شما اون شخص نیستی😉 اگر یه جایی بهم توهین کردی و منو رنجوندی و من بعدا دوباره توی یه تاپیک دیگه هم کلام شدم اسکل نیستم فقط کاربری یادم رفته😐چرا فکر میکنی روشنفکری فحشه و میتونی ازش برای تحقیر استفاده کنی؟ با داشتن کمی سواد میشه فهمید روشنفکری یعنی چی و کجا باید ازش استفاده بشه و بار تحقیری نداره😏اوکی من روشنفکرم و بهش افتخار میکنم ببینم تو با تاریک فکریت کجای دنیارو میگیری🙌🏻😂دیگه عرضی نیست قوربونت فدات بوس بوس ستاره بچینی🙌🏻😂😇🥰

چگونه غذا را برای همسر که این همه به ما کمک میکند لذیذ تر کنیم؟

دو قاشق غذا خوری مرگ موش +پنج قطره سیانور تازه

کسی که میخواد بره ، دویدنو بهش یاد بدید... یه لقمه نون و پنیرم واسش بزارید وسط راه ضعف نکنه       برگرده...                                                                       و دقت کن اونی که میخواد بره میره ، دیگه داد نمیزنه دارم میرم، اونی که داره داد میزنه دارم میرم داره داد میزنه یکی جلومو بگیره :)
1226
1280