2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مگه امتحان ریاضی امروز چطور بوده همه بغض کردن😐

عوضي هاي بشعور اشغال براشتن هرچي مسئله بود گذاشتن 

يكم از هندسه تجسمي نزاشته بودن يكم از اين كه مثلا ادم با درك خودش جواب بده 

همش مسئلههه بيشوراااا😭😭😭

قضاوت فقط کار خداست...
عوضي هاي بشعور اشغال براشتن هرچي مسئله بود گذاشتن  يكم از هندسه تجسمي نزاشته بودن يكم از اين ك ...

رشتت چیه؟

فحش اگر بدهند ازادی بیان است،جواب اگر بدهی بی فرهنگی!سوالی اگر بکنند ازاد اندیش اند،سوالی اگر بکنی تفتیش عقاید!تهمتی اگر بزنند در جست و جوی حقیقت هستند،جواب اگر بدهی دروغگویی!مسخره ات اگر بکنند انتقاد است،جواب اگر بدهی بی جنبه ای!اگر تهدیدت کنند دفاع کرده اند،اگر از عقایدت دفاع کنی خشونت طلبی!و من حزب اللهی بودن را با همه تراژدی هایش دوست دارم......................اقایون محترم لطفا تو تاپیکم نیاید و منو ریپلای نکنید!اگه هم من شما رو ریپلای کردم ،متوجه نشدم که اقا هستید پس لطفا یاداوری کنید.خانومای گل اگه جایی دیدید که تو تاپیک اقایی حضور دارم یا اقایی رو ریپلای کردم بهم تذکر بدید.😘
2738
من عربی رو تک ماده قبول شدم البته سال ۹۰ عربی خوب بود حساب کردم دیدم میشه ۱۶ ورقه خط خطی کردم که شهر ...

يعني همه درسات اوكي بود اين يكي ضعيف بود ٠ بود بعد بخاطر بقيه اينو تك ماده زدن؟!

من همه درساممم خوبه البته رياضيمم خيلي خوبه ولي براي اطمينان كلا اگ رياضي پاس نشه همه درساش عالي باشه اونو پاس ميكنن؟

قضاوت فقط کار خداست...
عوضي هاي بشعور اشغال براشتن هرچي مسئله بود گذاشتن  يكم از هندسه تجسمي نزاشته بودن يكم از اين ك ...

ولی اصلا انتخاب درستی نکردی که اومدی تجربی و حالا داری به تک ماده فکر میکنی

پسر بی اعصابه روس   фредек
من پیش دانشگاهی زیست افتادم تک ماده قبول شدم باید بالای هفت بگیری 

واقعا ٧ نمره نوشته بودي يا ٧ نمره به زور شد ك بتوني تك ماده بزني 

خودشون زده بودن يا درخواست دادي؟

قضاوت فقط کار خداست...
2706