2733
2734
عنوان

خیلی میخوابم😔

163 بازدید | 18 پست

سلام خانوما

۴۰روزدیگه کنکورمه ولی من همش خوابم😑😞

چیکارکنم خوابم کم بشه؟چی بخورم؟

دارویی چیزی هم استفاده نمیکنم که بگم بخاطر اونه

فقط کپسول داکسی سیلین میخورم،بنظرتون خواب آوره؟

هرجا لازم باشه مینویسم که تا ابد اسیرِ پرسپولیسم❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

تو موقعیتهایی که خوابت میبره قرار نگیر

مثلا رو تخت

تو اتاق ساکت

برای درس خوندن هم برو پارک یا کتابخونه

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     

کتاب کلا خواب اوره لامصب من ک نگاش میکنم چشمام خمار میشه 😌

همسرم قلب من ♥️نی نیم وجود من 🤰🏻مامانم دنیای من🌍 بابام تاج سرم🙆‍♀️ آبجیم همدمم.👩‍❤️‍💋‍👩داداشام تکیه گاهم🤗 خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین.👨‍👩‍👦‍👦👨‍👩‍👦‍👦👩‍👦‍👦👩‍👦‍👦
2738

اگه طبع سردی داری یعنی بلغمی هستی و این خوابت هم میتونه ناشی از کم خونی باشه و هم سرد مزاجی که سعی کن زرشک برای خونسازی بخوری دمنوش اویشن و دارچین زعفرون هرروز بخوری .اگه یبوست داری اول حلش کن که زیادی گرمی بخوری به کبدت فشار نیاد

التماس دعا..
تو موقعیتهایی که خوابت میبره قرار نگیر مثلا رو تخت تو اتاق ساکت برای درس خوندن هم برو پارک یا کتا ...

آخه صبح ها هم نمیتونم بیداربشم😑مثلا امروز گوشیمو گذاشتم سرساعت۷ یهو الان بیدارشدم،اصلا متوجه نشدم کی آلارم رو خاموش کردم

هرجا لازم باشه مینویسم که تا ابد اسیرِ پرسپولیسم❤

فقط استرس باعث شده برا فرار از اون ب خواب پناه ببرین

فققققط اراده میخواد 

البته جدای از اینکه بهار فرصت خوابه و اگ از نظر کم خونی مشکلی نداری و غلظت خونت زیاد نیست فقققط با خودت عهد کن ساعت مثلا ۶ بیدار باشی حتی اگ شب قبلش نخوابیده باشی

2706