2733
2734

ن شرافتا ینی چی خودت فمیدی 

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

والاما به شماکاری نداریم شما تو تاپیک قبلی گفتین متاهلا بیان،،،هرچند من فقط عنوان رو خوندم و رد شدم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2738

سلام الان نمیشه ازدواج کرد هزینه ها رفته بالا دخترا هم پر توقع شدن ...یکی نیست بگه شوهر غول چراغ جادو نیست اخه تو خونه ی پدرت چی داشتی ‌...نتیجه پسرا بی تفاوت میشن عین من دور ازدواج رو یه خط قرمز می کشند

حالا چرا متاهلا نیان  

تریبون همیشه در اختیار افراد برنده قرار می گیره که بگن بله ما خیلی تلاش کردیم. ولی دنیا پر از بازنده هاییه که خیلی هم تلاش کردن ولی نتونستن بگن چرا.....

اتفاقای اطراف انقدری مهم نیستن. درهر حال کاری نمی تونم بکنم. کلا تو کارای روزمره خانواده دخالت نمیکنم. برم سراغ مسائل جامعه؟

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2706