2733
2734
عنوان

۴میلیون ضرر کردیم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 397 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر الان بالا رفته بود هم اينو مي گفتي؟ بعد هم ماشين ارزونتر خريده بودي هم گرونتر ميفروختي

عزیزم ما برا خرید و فروش نگرفتیم که ما برا خودمون گرفته بودیم😭😭😭حقوق همسرم ۲۵۰۰ هستش همش ما هیچی نمیتونیم پس انداز کنیم داشته هامونم از دست میدیم

انقد دوست دارم که اصلا همه چیز نینیمون به تو بره😍😍😍
2731
2738
عزیزم ما برا خرید و فروش نگرفتیم که ما برا خودمون گرفته بودیم😭😭😭حقوق همسرم ۲۵۰۰ هستش همش ما هیچی ...

دوست خوبم من حالت رو درك ميكنم من تو زندگيم ضرر زياد كردم از ورشكستگي تا دزد و ضرر از دست دادن ماشين خصوصا ولي شوهر شما انفاقا خواسته تدبير به خرج بده شايدم حق داشته با اين اوضاع مملكت الانم دعوا كردنش چيزي رو حل نميكنه مهم اينه ماشيني كه خريدي سر جاشه قيمتش هم تغيير  كنه خودش سرجاشه چندسال ديگه راحتتر با يه ماشين مدل بالا عوض ميكني دلت رو چرك نكن اوقاتت رو هم تلخ نكن ماشين نو مبارك❤️😍

نه بابا قیمت ها خیلی تغییر نکرده شغل همسر من همینه اصلا ارزون نشده فقط راکد شده برای بابام دو هفته ...

نه ارزون شده بابا قیمت ماشین داره هر روز میاد پایین

من يه نيم ست دوست داشتني داشتم دزد برد به زور پول جور كردم دوباره بگيرمش وقتي سفارش دادم طلا رو ٤٧٧ بود الان داره مياد پايين با اينكه ضرر كردم ولي مهم نيست چون ارزون بشه خودمم بهتر در اينده ميتون بخرم

نه ارزون شده بابا قیمت ماشین داره هر روز میاد پایین

توهین نشه اما ظاهرا فقط قیمت پراید تغیرش محسوسه اونم چون مردم روش زوم کردن

پژو ۴۰۵ به ۹۸ تومن رسید دوباره دیروز شد ۸۹ تومن

اما تالیسمان تو همین هفته ۲۰۰ تومن گرونتر شده

🖤 
ما هم سال ۹۶ قبل گرونی ماشین فروختیم بهترش و بخریم ک متاسفانه قیمتها رفت بالا و کلی ضرر کردیم

آخه این چه مملکتیه مگه ماها دلالیم که خبر داشته باشیم چه اتفاقی میوفته خدا نابودشون کنه با پول ما بدبخت بیچاره ها پولدار میشن

آخه این چه مملکتیه مگه ماها دلالیم که خبر داشته باشیم چه اتفاقی میوفته خدا نابودشون کنه با پول ما بد ...

واقعا همسرتون گناهی نداره عزیزم

منم سال ۹۶ به همسرم می گفتم اشتباه کردی قبل از اینکه ی جدیدو بخری ماشین و فروختی 

شما برعکس میگید الان

2706