2737
2734
عنوان

شوهرم...... و بدترین شب زندگی من.... لطفا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 8055 بازدید | 201 پست

بدرد زندگی نمیخوره آدم با یکی ازدواج میکنه ک نازشو بکشه باش مهربون باشه درکش کنه ن ایقد عصبی حداقل یکی از طرفین باید درکش بالاترباشه و خیلی آرومتر تا رابطه پیش بره

از ترس هر جور بود خودمو کشوندم تو ماشین..... التماس کردم منو نبر خونمون مامان مریضه.........دور زد گ ...

اشتباه کردی عذرخواهی کردی ..  چطور شما میلیون میلیون جهاز بی منت ببری بعد اون یه عروسی بعد 4 سال میخواد بگیره خون به جیگرت کنه؟؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

از صبح هنوز باد داره...... منم چون چشام پف داره از اتاق بیرون نرفتم....... آون رفته طبقه بالا پیش خالش

دعا کنید زودتر و به سلامتی و دل خوش برم سر زندگیم. 
اخرم رفتیم خونه ی اونا.....گفتم منو میبخشی هیچی نگفت باهاش شوخی کردم. دیدم فایده نداره. گفتم من همه ...

چرا اینقدر منت میکشی واقعا نمیفهمم 

جان مامان خیلی دوستت دارم پسر شیطون و پرحرف من 
2728

شوهر منم همینجوری بود. تو ماشین که عصبانی میشد چنان تو خیابون پاشو میزاشت روگاز که فکر میکردم الان مغزم میپره بیرون ماشین. خاک تو سر بی لیاقتشون کنم که از مرد بودن همین پرخاشگری رو یاد گرفتن .

فقط بلدن استرس بدن به زن و بچه

ببین اسی یه چیزی بهت میگم آویزه گوشت کن. تو چند سال دیگه با این آقا زندگی کنی چنان داروهای اعصاب مصرف کنی که خودتم نفهمی چرا به این روز افتادی.

دقیقا اخلاقش مثل شوهر منه 

2738
شوهر منم همینجوری بود. تو ماشین که عصبانی میشد چنان تو خیابون پاشو میزاشت روگاز که فکر میکردم الان م ...

واقعا فقط بلدن بهمون استرس بدن 

تو سیاست نداری ..وقتی شوهرت ب این خوبی داره راهنماییت میکنه سریع از بدی خانوادش نگو هرکی باشه مسلما ناراحا میشه.. راست گفته .خونه از خودت باشه بهتره تا بری مستاجری ..ولی رفتاراشو قبول ندارم عصبانیتش بیش از حد بوده ولی بازم بخاطر بی سیاستی خودت بوده 

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
اخرم رفتیم خونه ی اونا.....گفتم منو میبخشی هیچی نگفت باهاش شوخی کردم. دیدم فایده نداره. گفتم من همه ...

من نمیفهمم چرا این همه عذرخواهی کردی اینجوری بهش یاد دادی هر وقت اعتراض داشتی بترسونتت با رفتارهای احمقانه  و خودت بعد هی میگی اشتباه کردم علط کردم توخوبی تومنو ببخش 😐😐😐😐😐😐😐😐

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
تو سیاست نداری ..وقتی شوهرت ب این خوبی داره راهنماییت میکنه سریع از بدی خانوادش نگو هرکی باشه مسلما ...

لطفا بی وجدان بودن شوهرش رو به گردن بی سیاستیش نندازیم

2706